Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Senator Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 9:38
falco napisał(a): pisowski smrodek wyczuwam na odległość... :D
może to jakaś alergia? :|


Tak, u ciebie nienawiść to objaw choroby. Senator Ślusarz jest psychiatrą - zgłoś się do niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Małgosia -gimnazjalistka niezalogowany
9 października 2016r. o 9:46
~Malkon napisał(a): Nauka zajela mi okolo dwadziecia lat, ale nie bybym w stanie tak perfekcyjnie z glowy podac nazwisk i tytulow moich nauczycieli , wykladowcow. Z glowy moglbym sypac nazwiskami tych , ktorzy wozili sie na uczniach i studentach jak na burych sukach.



szkoda ,ze nie podaje czy brał czynny udział w naukach akademickiego koscioła , mam nadzieje ,ze ten wielce pobozny senator ma slub koscielny ??? Mógłby mieć spotkanie w szpitalu psychiatrycznym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 9:51
aleś się'' podpalił ''159
kliknij jeszcze kilka razy :D

jesteś jakiś dziwnie nadpobudliwy ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 10:17
A ja w czasie zamachu na JPII robiłem kupę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 10:37
Zapamiętać katechetę z podstawówki, no, no, no. Ja pamiętam tylko, że jeden walił po łapach trzciną a drugi smyczkiem od skrzypiec, ale to było jeszcze za wrednej komuny. No i wtedy rozstałem się z KK. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
9 października 2016r. o 10:48
No i najważniejsze kto go uczył katechezy ,bo przecieżPisiory są dobre i pobożne właśnie widać to codziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 października 2016r. o 10:55
pamiętajcie że jest tu taki jeden o kryptonimie 243 -zapamiętajcie :D
co robi zdjęcia postów niepoprawnych ''politycznie'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
9 października 2016r. o 11:04
Po co się tak napinacie przy niedzielnej kawie. Żeby móc coś krytykować, warto się najpierw z tematem zapoznać. Nie przepadam za PiS, jeszcze bardziej nie znoszę Bonich, Szejnfeldow, tudzież innych Niesiołowskich, jednakże gdybym miał możliwość, chętnie poszedłbym na spotkanie, choćby dlatego, by mieć argumenty do późniejszej dyskusji, ewentualnie by spróbować zadać kilka niewygodnych pytań. Zakładanie z góry, że ktoś nie ma racji jest ignoranctwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.