Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Senator Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu
14505
DP
9 października 2016r. o 11:05
zastraszanie i terror
czyżbyśmy się cofali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 11:18
~ napisał(a): Zapamiętać katechetę z podstawówki, no, no, no. Ja pamiętam tylko, że jeden walił po łapach trzciną a drugi smyczkiem od skrzypiec, ale to było jeszcze za wrednej komuny. No i wtedy rozstałem się z KK. :P

Wszystko zależy jaki to był człowiek. Mnie uczył ks. Zbigniew Tracz. Mądry i oddany Bogu. Odszedł do Nieba w zeszłym roku. Gdyby nie on to pewnie i mnie byłoby z Kościołem nie po drodze bo wcześniej też miałem katechetę, który nie nadawał się do kontaktów z ludźmi, a co dopiero z młodzieżą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 11:21
~ napisał(a):
falco napisał(a): pisowski smrodek wyczuwam na odległość... :D
może to jakaś alergia? :|


Tak, u ciebie nienawiść to objaw choroby. Senator Ślusarz jest psychiatrą - zgłoś się do niego.


Jeżeli jest psychiatrą to pewnie ma pełne ręce roboty z kolegami i koleżankami z PiS-u w sejmie i senacie. Patrząc na "efekty" obecnej władzy to słabo mu to idzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 11:36
~ napisał(a): A ja w czasie zamachu na JPII robiłem kupę ;)



wali od ciebie prymitywie jak od tek kupy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 11:46
O i do nas wpadnie pisowski klamczuszek poopowiadac co tam mu kazali jaroslawy i inne macierewicze. Jaki fajny początek opisu o sobie zrobił. Odrazu widać że wchodzi klerowi w tylek. Teraz będzie obiecywał buhahahaha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 12:04
~ napisał(a):
falco napisał(a): pisowski smrodek wyczuwam na odległość... :D
może to jakaś alergia? :|


Tak, u ciebie nienawiść to objaw choroby. Senator Ślusarz jest psychiatrą - zgłoś się do niego.

Jak taki dobry z niego psychiatra, to czemu nie leczy antoniego od brzozy i swego guru = kwa kwa? Może trochę pomógłby w ten sposób ojczyźnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mn niezalogowany
9 października 2016r. o 12:19
Zlikwidować Senat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2016r. o 13:20
A na jaki ch.. on tu potrzebny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.