Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biskup poświęcił świątynię w Łaziskach
~ani fiata ani daci niezalogowany
11 października 2016r. o 20:09
W nocy z poniedziałku na wtorek na parkingu przy Domu Pielgrzyma Arka w Licheniu Starym pojawił się ogień - podała straż pożarna. Siedem aut stanęło w ogniu, pięć doszczętnie spłonęło. Jak ustaliła poznańska "Gazeta Wyborcza", należały do księży. Policja w rozmowie TVN24 sprecyzowała, że zapaliły się dwa peugeoty, dwa volkswageny, dwie skody i chevrolet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 października 2016r. o 20:15
nie ściemniaj że nie wiesz że jednak dają ...
płacisz podatki?...płacisz podobnie jak ja i inni
a to państwo z tych podatków głównie ,łoży na Kościół potężną kasę w formie darowizn a to na świątynię ponoć ''opatrzności'' a to termy rydzyka a to ostatnio zezwolenie na handel ziemią ...
mało?...kasa ze ślubów czy pogrzebów to kieszonkowe dla katabasów ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 20:15
Blackjack to nie ma znaczenia kto daje a kto nie. Tu chodzi raczej o równość wszystkich. Albo płacimy wszyscy podatki albo nikt. Jest jeszcze kilka innych grup w Polsce które tak samo powinno płacić podatki. A najlepsze jest to że ci wszyscy święci i reszta uprzywilejowanych obraca naprawdę duża forsa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 20:15
Blackjack napisał(a): Najwięcej do gadania o pieniądzach, mają ci co kasy nie dają na kościół, jakie to PO'wskie... Falco.
;)


'
Synu ,a ile kosztował pokropek.?Jeszcze niedawno była to,, dyszka''.Wiadomo że ksionć nie modli się za darmo a tym bardziej biskup .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 października 2016r. o 20:20
fajne jest to drugie zdjęcie ...
babka przed facetem na kolanach ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 października 2016r. o 20:32
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Najwięcej do gadania o pieniądzach, mają ci co kasy nie dają na kościół, jakie to PO'wskie... Falco.
;)


'
Synu ,a ile kosztował pokropek.?Jeszcze niedawno była to,, dyszka''.Wiadomo że ksionć nie modli się za darmo a tym bardziej biskup .


"Ksionć" za darmo na pewno się nie modli :)
Przecież darowizny na cele kultu... są dla wszystkich zwolnione z podatków, nie tylko dla KK. Możecie nawet kasę dla Muzułmanów dać i też podatku nie zapłacą.
Wiem lewaki, że pewnie wolicie tą kasę przeznaczyć na np. Tęczę gejowską w Warszawie i o to pewnie macie ból d....
Już jeden.... Palikot walczył z krzyżem w Sejmie, krzyż pozostał, Palikot.... nie
:D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 października 2016r. o 20:53
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Najwięcej do gadania o pieniądzach, mają ci co kasy nie dają na kościół, jakie to PO'wskie... Falco.
;)


'
.



Przecież darowizny na cele kultu... są dla wszystkich zwolnione z podatków, nie tylko dla KK.

:D


aha ... :D
czyli ''taca'' to też ''darowizna''?....opłata za pogrzeb to też ''darowizna''?
kiedy ...y wprowadzą jeszcze ''odrobek na pańskim''? :D
może i to jeszcze im władzunia ...''podaruje'' ;)
Blackjak za pługiem na polu plebana :D
wyrażasz zgodę? ;)

napisz mi proszę co o moim pomyśle myślisz -wykonuje dla Ciebie usługę a Ty mi oczywiście ''darujesz '' powiedzmy stówkę czy dwie ...
co zrobi ze mną skarbówka?...powiem ze celem mojego ''kultu'' jest bóg Mamon :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 października 2016r. o 21:17
Falco do kościoła nie chodzę, nie wiem jak inni, ale za pogrzeb mojego dziadka ksiądz z pod Bolesławieckiej miejscowości nie wziął nic.

Prawdziwy kapłan z powołania ....
Co do podatków to zakładaj swój kościół i do dzieła :)
Falco odliczałeś kiedyś darowiznę na rodziców? Cofnij się o sporo lat i pomyśl :D Płaciłeś wtedy podatek?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.