Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biskup poświęcił świątynię w Łaziskach
2900
#falco nieaktywny
11 października 2016r. o 22:53
Blackjack napisał(a): Falco do kościoła nie chodzę, nie wiem jak inni, ale za pogrzeb mojego dziadka ksiądz z pod Bolesławieckiej miejscowości nie wziął nic.

Prawdziwy kapłan z powołania ....
Co do podatków to zakładaj swój kościół i do dzieła :)
Falco odliczałeś kiedyś darowiznę na rodziców? Cofnij się o sporo lat i pomyśl :D Płaciłeś wtedy podatek?
ja nigdy nie powiedziałem że każdy ksiądz to pedofil lub każdy ksiądz to wyrwigrosz :)
zawsze dobrze będę wspominał ks. Rączkę
ja mam zakładać kościół?...dobre :D
każdy ''kościół'' dzisiaj widzę oparty na ''strzyżeniu owieczek''i niczym innym
czy ja odliczałem kiedyś darowiznę na rodziców?
nie bo raczej to ja byłem obdarowywany ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nieuki pyszczą niezalogowany
12 października 2016r. o 7:25
~ napisał(a): Nowy kościółek do zbierania nieopodatkowanej kasy. Jak sie szacuje to kościół zarabia na chrztach, pogrzebach i weselach jakieś 300 milionów albo i wiecej. Bez podatku! Prosto do kieszeni!


Kasa jest opodatkowana - ja ofiarodawca płacę prawie 50% swojej płacy.
A ksiądz płaci ryczałt od "duszy" zamieszkującej parafię - za szczekaczy niewierzących też płaci!

Wymień 3 kraje na świecie, gdzie księża mają kasy fiskalne i płacą podatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 7:30
a ty wymień trzy kraje które mają już taką ustawę antyaborcyjną jaką chcieli i zapewne nadal chcą wprowadzić ...y

;)
śmiało ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 7:45
falco napisał(a): a ty wymień trzy kraje które mają już taką ustawę antyaborcyjną jaką chcieli i zapewne nadal chcą wprowadzić ...y


Jak zwykle nic nie wiesz a pleciesz.
Projekt ustawy został złożony przez organizację pozarządową zbierającą podpisy.
I to PiS ją upieprzył.

A zabijanie nienarodzonych było zabronione NA CAŁYM ŚWIECIE przez 23 wieki!
Dopiero mnożące się bezmózgie sieroty po Marksie w II połowie XX wieku zaczęły się rozczulać nad pieskami i kotkami zamykając tych nie lubiących do więzienia a dla równowagi mordując bezkarnie własne dzieci.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 7:56
po południu ''podyskutujemy'' bo ani ...y ani tym bardziej żaden sukienkowy nie zapłaci mi za odpowiedzi na twoje pitolenie ...
nie wiesz jakie to kraje czy wstyd ci napisac w jakim ''towarzystwie '' ma stanąc Polska ...
znikam ,pa... :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 8:34
Pitolenie?!
To są suche fakty - 100% prawdy.
Prawdy wstydliwej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
12 października 2016r. o 12:33
Ciekawe czy Falco protestował jak poprzednicy łożyli na żydów :D
Pierwszy przykład z brzegu, muzeum żydów, Komorowski tak się cieszył.... poszło 180 milionów z kasy podatnika? dobrze pamiętam?
Pan M protestował?
Wstawiliście wtedy memy? :D
Ja już wolę, aby moje podatki szły na KK, niż żydów.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~riki niezalogowany
12 października 2016r. o 13:33
Klechy to by poświecili i nasyp kolejowy byle by zapłacili za posługę , dobry obiad i owocna rozmowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza