Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biskup poświęcił świątynię w Łaziskach
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 16:18
Blackjack napisał(a): Ciekawe czy Falco protestował jak poprzednicy łożyli na żydów :D
Pierwszy przykład z brzegu, muzeum żydów, Komorowski tak się cieszył.... poszło 180 milionów z kasy podatnika? dobrze pamiętam?

sorry ale muzeum żydowskie powstało dzięki jakiegoś instytutu żydowskiego a na dodatek powstawało z kaski także prywatnej ...
jest to muzeum które kasiąrę dostaje od zarówno ministerstwa kultury ja i podkreślam -DZIEDZICTWA NARODOWEGO ;)

Ja już wolę, aby moje podatki szły na KK, niż żydów.


piszesz cos o 180 mln. na muzeum...być może ale policz ile KK dostał w ostatnich tylko miesiącach a ile jeszcze dostanie jak rusz handel ziemią ...
policz wszystkie nieruchomości jakie wyrwał od państwa -ostatnio głośna sprawa z wyremontowanym przez miasto budynku w centrum Wrocławia ...
dopiero po remoncie nagle KK sobie o nim że ''warto kupić' ' i kupili ...wiesz za ile ? :D
niedawno pewne miłosierne ''siostrzyczki'' wyrzuciły na bruk dzieci z Domu Dziecka bo one też lubią dużo mieć ...
słyszałeś o opłatach jakich żąda kler w Poznaniu za przepływanie torem kajakowym ....
mogę te przykłady mnożyć ...

wolisz na kk niż na Żydów?
masz jak widzę ''narodowe uprzedzenia '' tyle że historii Polski -a Żydzi to jej spory kawałek - nie wymażesz gumką... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 października 2016r. o 17:36
falco napisał(a): nie wiesz jakie to kraje czy wstyd ci napisac w jakim ''towarzystwie '' ma stanąc Polska ...
znikam ,pa... :D


np. w towarzystwie Irlandii

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ministrant niezalogowany
12 października 2016r. o 18:04
Szkoda,ze nie przywieziono BISKUPA do Starostwa,zeby wykadzil i poswiecil sale konferencyjna na nowe rozdanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 października 2016r. o 19:56
Blackjack napisał(a): Najwięcej do gadania o pieniądzach, mają ci co kasy nie dają na kościół, jakie to PO'wskie... Falco.
;)



Nie Pisowskie ,tylko logiczne.
Ja tam rzygam Kaczyńskimi,Macierewiczami,Petry,czy Schetynami -dla mnie to jedna banda i tyle,ale szlaG mnie trafia,że w PL wszyscy dookoła płaci podatki za wszystko ,a taki ksiądz moze sam sobie ustalac stawki za różne usługi i nikt nawet sie nie przyczepi.
Miliony płyną szerokim strumieniem od rządu , oni tez coraz więcej i więcej...

I nie ,nie mam nic do wiary,czy do tych księży co widzą człowieka ,a nie dojna krowę i luxusowa posadkę ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 20:14
skorn napisał(a):
falco napisał(a): nie wiesz jakie to kraje czy wstyd ci napisac w jakim ''towarzystwie '' ma stanąc Polska ...
znikam ,pa... :D


np. w towarzystwie Irlandii

bzdura ...szukaj dalej :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 października 2016r. o 20:23
PO miało być ;)
Ale to jeden dziad ;) Jedni by oddali Polske Niemcom i Francuzom ,a inni księzom i Rydzykowi ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 20:53
:D
fakt ...jeden ''diabeł'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaawansowany niezalogowany
12 października 2016r. o 21:44
Ci z pierwszej ławeczki to towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle w temacie jak nie wierzycie to popytajcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza