Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Łużycki Bank spółdzielczy w Bolesławcu - koszta kredytu

15389
#jkysz nieaktywny
10 listopada 2016r. o 11:29
Wprawdzie mam u nich konto, ale nigdy nie zaciągałem kredytu. Teraz jestem w potrzebie... Może ktoś tutaj napisać czy się u nich opłaca? Chodzi o kwotę pomiędzy 6 a 8 tys zł. Jeszcze nie wiem do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jermon niezalogowany
10 listopada 2016r. o 13:18
jkysz napisał(a): Wprawdzie mam u nich konto, ale nigdy nie zaciągałem kredytu. Teraz jestem w potrzebie... Może ktoś tutaj napisać czy się u nich opłaca? Chodzi o kwotę pomiędzy 6 a 8 tys zł. Jeszcze nie wiem do końca.


Nie doradzę Ci w tym zakresie. Jeśli bierzesz jednak pod uwagę również pożyczke mniejszej kwoty to dobrą możliwosc danie obecnie Ferratum bank. Piszę tutaj o ich promocji na pozyczki ratalne do 5 tys, złotych:

Można tam zaciągnąć tak pożyczkę do 24 miesięcy. Firma sprawdzona, dzialaja już trochę na rynku. No i plus za to,że nie trzeba sie nigdzie fatygować i wszystko da sie u nich zalatwić przez internet.

Zmoderowano 10.11.2016 godz.13:50 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
11 listopada 2016r. o 15:25
Witam brałam u nich kredyt bardzo fajna obsługa szczerze polecam!Dla swoich klientów mają mniejszą prowizje za kredyt, a dla nowych negocjują, ale mi wyszło taniej niż Banku Zachodnim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
14 listopada 2016r. o 9:46
Mają fajną ofertę kredytów, chyba nawet do 7 lat. Korzystam od lat i nigdy się nie naciąłem. Dostaniesz Konkretną i przejrzystą informację. Z tego co wiem nie znajdziesz taniej w Bolesławcu, chodziłem po różnych bankach i wszędzie te ukryte koszty, a w tym łużyckim nie ma ściemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
14 listopada 2016r. o 9:46
Mają fajną ofertę kredytów, chyba nawet do 7 lat. Korzystam od lat i nigdy się nie naciąłem. Dostaniesz Konkretną i przejrzystą informację. Z tego co wiem nie znajdziesz taniej w Bolesławcu, chodziłem po różnych bankach i wszędzie te ukryte koszty, a w tym łużyckim nie ma ściemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
14 listopada 2016r. o 9:46
Mają fajną ofertę kredytów, chyba nawet do 7 lat. Korzystam od lat i nigdy się nie naciąłem. Dostaniesz Konkretną i przejrzystą informację. Z tego co wiem nie znajdziesz taniej w Bolesławcu, chodziłem po różnych bankach i wszędzie te ukryte koszty, a w tym łużyckim nie ma ściemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiola niezalogowany
15 listopada 2016r. o 9:56
Osobiście nie korzystałam, ale znajomi tam brali to polecali. No, ale jak masz konto u nich to pewnie się opłaca bo raczej każdy bank dla swoich klientów ma korzystną ofertę. Radzę zapytać-kto pyta nie błądzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiesiek niezalogowany
6 lipca 2017r. o 15:55
Duże koszty i masa formalności ciągle im czegoś brakuje. Nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza