Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tablica gotowa do uroczystości odsłonięcia
~ niezalogowany
11 listopada 2016r. o 17:46
cyt:"Tablica została ufundowana przez mieszkańców Bolesławca z datków społecznych w 6. rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem." Zapomnieli napisać, że tylko przez niektórych mieszkańców jest ufundowana i reszta ma to w du...e :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2016r. o 17:55
że tak zapytam ...
czy już ktoś jej pilnuje :D
może któryś z tych fundatorów?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna M. niezalogowany
11 listopada 2016r. o 18:06
falco napisał(a): że tak zapytam ...
czy już ktoś jej pilnuje :D
może któryś z tych fundatorów?


Skąd to pytanie? Zakładasz, że "warta" jest potrzebna? Czyżbyś spodziewał się, że osoby nieprzychylne tej inicjatywie mogłyby wykazać się złą wolą? Niemożliwe... Toć to sami esteci i krzewiciele społecznego dobra. Nie wykażą się aktami wandalizmu. Prawda?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2016r. o 19:07
~Anna M. napisał(a):
falco napisał(a): że tak zapytam ...
czy już ktoś jej pilnuje :D
może któryś z tych fundatorów?


Skąd to pytanie? Zakładasz, że "warta" jest potrzebna? Czyżbyś spodziewał się, że osoby nieprzychylne tej inicjatywie mogłyby wykazać się złą wolą? Niemożliwe... Toć to sami esteci i krzewiciele społecznego dobra. Nie wykażą się aktami wandalizmu. Prawda?



ależ właśnie dlatego że są estetami być może zechcą pozbyć się w równie drastyczny sposób owego ''pasztetu''szpecącego mury miasta ...

te mury bliższe są czasów ''chrztu kraju'' ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł by to uczcić tablicą

dzisiaj wiesza się tą tablicę niczym baner reklamowy
:D
jedni łapią się na niego inni nie ...
może dlatego że ludzie dzisiaj nie bardzo ufają reklamom a zwłaszcza tym które emitowane są od rana do nocy :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2016r. o 19:14
~Anna M. napisał(a):
falco napisał(a): że tak zapytam ...
czy już ktoś jej pilnuje :D
może któryś z tych fundatorów?


Skąd to pytanie? Zakładasz, że "warta" jest potrzebna? Czyżbyś spodziewał się, że osoby nieprzychylne tej inicjatywie mogłyby wykazać się złą wolą? Niemożliwe... Toć to sami esteci i krzewiciele społecznego dobra. Nie wykażą się aktami wandalizmu. Prawda?



To byłby raczej dobry uczynek. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 listopada 2016r. o 22:44
~ty napisał(a): W jakie święto? 13 listopada są imieniny Stanisława.

Stanisława?:(kurna a ja prezentu nie kupiłem:)sorry porąbało mi się:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monia niezalogowany
12 listopada 2016r. o 0:33
Cieszę się, że Tablica zostanie odsłonięta i chyba skończą się wreszcie gadki różnych macho z pegeeru pod Lwówkiem.

Co prawda, polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby. Fakt.
Ale ignorowanie głupstwa powala mu się bezkarnie plenić.
Nie ma tu dobrego rozwiązania :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2016r. o 8:07
Wystarczyło od początku wieszać ja na cmentarzu i nikomu by raczej to nie przeszkadzało ale trzeba podejść do tego politycznie i dlatego większość ma Smoleńsk gdzieś. Nie wiem skąd ta fascynacja tym wypadkiem lotniczym no ale jakiś pomysł trzeba mieć na wyborców a ten wypadek nadaje do tego idealnie. Kaczyński ma pole do popisu i korzysta. Po trupach do celu. A odsłaniając takie tablice jeszcze mu ludzie przyklaskuja. Tylko płakać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.