Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bal Sylwestrowy w Dobrej

~Anonim niezalogowany
23 listopada 2016r. o 21:04
300 zł od pary? coraz drożej na tych wsiach... :(
prawie jak w lokalu czy restauracji :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2016r. o 21:19
~Anonim napisał(a): 300 zł od pary? coraz drożej na tych wsiach... :(
prawie jak w lokalu czy restauracji :(
to co ma byc za darmo bo na wsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maciek niezalogowany
23 listopada 2016r. o 22:16
Wedlug mnie to potworniw drogo
zupelnie nie adekwatnie do tego co dajecie w zamian czyli:
Wiejska sala mierny katering i nie znany zespol
mysle ze bilet powinien kosztowac ze 100 zł od osoby nie wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwester niezalogowany
24 listopada 2016r. o 7:46
We wsi Wartowice jest organizowany sylwester w dużej sali z zespołem, DJ, katering i to 160 od pary. Jak by kto chętny to kontakt ze sołtysem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwester niezalogowany
24 listopada 2016r. o 7:47
We wsi Wartowice jest organizowany sylwester w dużej sali z zespołem, DJ, katering i to 160 od pary. Jak by kto chętny to kontakt ze sołtysem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RADA WIOSKOWA niezalogowany
24 listopada 2016r. o 8:03
W Kraszowicach sylwester organizuje pani soltys z radom soleckom 120 od osoby z wlasnym koszyczkiem,zapraszamy. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-engi niezalogowany
24 listopada 2016r. o 10:09
~Maciek napisał(a): Wedlug mnie to potworniw drogo
zupelnie nie adekwatnie do tego co dajecie w zamian czyli:
Wiejska sala mierny katering i nie znany zespol
mysle ze bilet powinien kosztowac ze 100 zł od osoby nie wiecej


No i co z tego że wiejska sala, moze i wiejska ale ładna i duża, miałam oakzje kilka razy bawic się już na Sylwestra w Dobrej i zawsze było przemiło. Profesjonalna obsługa, smaczne, domowe jedzenie super atmosfera i zespół naprawde fajny. Wszystko warte ceny. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2016r. o 10:15
~-engi napisał(a):
~Maciek napisał(a): Wedlug mnie to potworniw drogo
zupelnie nie adekwatnie do tego co dajecie w zamian czyli:
Wiejska sala mierny katering i nie znany zespol
mysle ze bilet powinien kosztowac ze 100 zł od osoby nie wiecej


No i co z tego że wiejska sala, moze i wiejska ale ładna i duża, miałam oakzje kilka razy bawic się już na Sylwestra w Dobrej i zawsze było przemiło. Profesjonalna obsługa, smaczne, domowe jedzenie super atmosfera i zespół naprawde fajny. Wszystko warte ceny. :)
To nie jest drogo,tylko nad ranem za TAXI trzeba zaplacic tez 100 zl ,żeby wrocic do domu.Chyba,ze ktoś chce przedluzyc Bal Sylwestrowy i wracac autobusem po wytrzeźwieniu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.