Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przysługa opieki na d psem i odwzajemnienie tym samym

~Beata niezalogowany
28 listopada 2016r. o 11:26
Poszukuję właścicieli psa, którzy od czasu do czasu wyjeżdżają i nie mogą zabrać ze sobą swojego pupila. Ja mam owczarka niemieckiego. Chciałabym takiej rodzinie zaproponować wymianę przysługą opieki na psem. Ja zaopiekuje się ich zwierzakiem kiedy wyjeżdżają, a oni moim kiedy ja wyjeżdżam inie mogę go ze sobą zabrać.
Mieszkam w Bolesławcu i mam dom z ogrodem. Mój pies mieszka w domu (i nocuje), a wciągu dnia biega po podwórku.
Proszę o kontakt. Penie wielu właścicieli psów w Bolesławcu mają taki problem. A moglibyśmy sobie wzajemnie pomagać. Koniecznością jest oczywiście nawiązanie pozytywnych relacji przez nasze psy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fajny pomysl niezalogowany
28 listopada 2016r. o 14:20
a ma Pani psa czy suczke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kontakt niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 10:14
no a jak się skontaktować z Pania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 11:12
Ja też się pod tym podpisuje.Mam owczarka niemieckiego - samca.Również dom z ogrodem,okolice Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 13:51
proszę o nr tel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
2 grudnia 2016r. o 0:07
Super pomysł. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:08
Mój nr telefonu: 609673849.

Owczarek niemiecki, płeć: pies, wiek: dwa lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~2 psice niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 8:39
kurcze a ja mam 2 suczki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza