Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skradziono zabytkowe rowery
~Anonim niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 9:05
takie rowery to już trzeba bardziej pilnować a nie trzymać na klatce.Przecież to już zabytek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~własciciel niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 9:16
nie wazne gdzie by sie je trzymało i jak zabezpieczyło to na złodziei nie ma rady. te stały pare lat i nikogo łapy nie swedziały az do wczoraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ww niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 10:00
Jeśli stały kilka lat to może zjawił się jakiś nowy "gość" w odwiedzinach u sąsiadów i wpadły mu w oko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 12:23
klatka to nie parking dla rowerów , ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Drill niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 12:39
Jak sa jakies kamery obok czarnego kota to ok 15.45 jeden gość przechodzil miedzy dwoma pasami dla pieszych w stronę narutowicza. Nie wiem czy to byl ten rower ale jeszcze do mojej dziewczyny zaglądałem iz fajna stara '' koza'' niestety nie przyjrzałem sie wogóle prowadzacemu rower
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Drill niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 12:39
Jak sa jakies kamery obok czarnego kota to ok 15.45 jeden gość przechodzil miedzy dwoma pasami dla pieszych w stronę narutowicza. Nie wiem czy to byl ten rower ale jeszcze do mojej dziewczyny zaglądałem iz fajna stara '' koza'' niestety nie przyjrzałem sie wogóle prowadzacemu rower
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 12:40
Może ktoś posprzątał. Nie dla każdego to cud, dla niektórych to zwyczajne śmieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 13:02
~~ napisał(a): Może ktoś posprzątał. Nie dla każdego to cud, dla niektórych to zwyczajne śmieci.
co racja to racja zwykły złom i od tego miejsca zaczął bym poszukiwania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.