Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na DK18 - są utrudnienia w ruchu
~~ niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 10:06
~~do małpy ze slamsów napisał(a):
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~Tiry na tory napisał(a): Hehe dobre, kijem to sobie możesz poruszac, albo sie puknąc w ten pusty łeb. Po co mam sie z toba ustawiac cieniasie, zeby zobaczyć jak skamlasz? Naprawde chcesz tego kocie?
tak chcę zobaczyć twoją gębe, odważna to ty jesteś tu na forum slamsico podstępna.i mordy parszywej od monitora nie oderwiesz.huj cię to obchodzi kto kiedy pracuje.jedno jest pewne prawa jazdy nie posiadasz i zazdrośc cię zżera że ktoś ma lepiej od ciebie i to mi daje satysfakcje.


Tucznik,wczoraj maszerowałeś z 3 królami ,a dzisiaj takie słownictwo.?
A fuj.
tucznik to cię zrobił,zlał się na poręcz i matka po tym zjechała tak powstałeś malutki niedorozwoju.nawet was 5 niedorozwojów nie dorasta klucznikowi do pięt,tam gdzie wy macie już sufit to on ma podłogę,zazdrość blizniego sięga zenitu.

Jak to ,,zlał się na poręcz''? Tucznik,ty marszczysz freda tzn.walisz gruchę.? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do małpy ze slamsów niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 10:26
~~ napisał(a):
~~do małpy ze slamsów napisał(a):
~~ napisał(a):
~~klucznick napisał(a):
~~Tiry na tory napisał(a): Hehe dobre, kijem to sobie możesz poruszac, albo sie puknąc w ten pusty łeb. Po co mam sie z toba ustawiac cieniasie, zeby zobaczyć jak skamlasz? Naprawde chcesz tego kocie?
tak chcę zobaczyć twoją gębe, odważna to ty jesteś tu na forum slamsico podstępna.i mordy parszywej od monitora nie oderwiesz.huj cię to obchodzi kto kiedy pracuje.jedno jest pewne prawa jazdy nie posiadasz i zazdrośc cię zżera że ktoś ma lepiej od ciebie i to mi daje satysfakcje.


Tucznik,wczoraj maszerowałeś z 3 królami ,a dzisiaj takie słownictwo.?
A fuj.
tucznik to cię zrobił,zlał się na poręcz i matka po tym zjechała tak powstałeś malutki niedorozwoju.nawet was 5 niedorozwojów nie dorasta klucznikowi do pięt,tam gdzie wy macie już sufit to on ma podłogę,zazdrość blizniego sięga zenitu.

Jak to ,,zlał się na poręcz''? Tucznik,ty marszczysz freda tzn.walisz gruchę.? :|
Musisz czytać ze zrozumieniem ptasi móżdzku ,twój pijany ojciec zlał się na poręcz ,a pijana matka po tym zjechała i tak powstałaś ty slamsicka małpo.Trzymaj się tematu ,a temat dotyczy inteligentnych ludzi których ty nie możesz dogonić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maniek zg-c niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 11:25
dobra wymiana zdań,ja chce jeszcze, Malpa przysnełas czy brakło pomysłów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 13:47
Jest co tucznik zazdrościć raz w tygodniu się kąpać gacie raz na dwa tygodnie i smierdzacy cały dzień bo trzy euro szkoda dać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
7 stycznia 2017r. o 13:53
~~ja napisał(a): Jest co tucznik zazdrościć raz w tygodniu się kąpać gacie raz na dwa tygodnie i smierdzacy cały dzień bo trzy euro szkoda dać
Nie oceniaj nikogo jak nie znasz tej osoby,i co ma znaczyć słowo tucznik,sama jesteś stara śmierdząca i bez zębów,a masz czelność kogoś oceniać,znam klucznika wiele lat i nie mogę o nim nic złego powiedzieć,wesoły miły czysty facet tyle w temacie.Tucznik to cię zrobił kobieto ze slamsów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 0:18
Jola juz była mowa kiedyś o tobie. Wiec nie wtrącaj sie jak mężczyźni rozmawiają i wracaj do garów i umyj ten pusty, tłusty łeb :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 8:45
~~On napisał(a): Jola juz była mowa kiedyś o tobie. Wiec nie wtrącaj sie jak mężczyźni rozmawiają i wracaj do garów i umyj ten pusty, tłusty łeb :)
Pusto i tłusto to masz w majtkach z targowiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jola niezalogowany
8 stycznia 2017r. o 8:51
~~On napisał(a): Jola nie wtrącaj sie jak mężczyźni rozmawiają
A gdzie ty tu mężczyzn widzisz?Paru może by się znalazło panna klucznik falko,ale ty na pewno do nich się nie zaliczasz.Z ciebie to zwykła ciota jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.