Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ortopedia/chirurgia praywatnie w Bolesławcu

3467
#Unborn nieaktywny
13 stycznia 2017r. o 0:13
Witam! Wróciłem niedawno z zagranicy i niestety narobiłem sobie coś z nogą; niestety nie dopilnowałem ubezpieczenia zdrowotnego i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w naszym mieście prywatnie, jakie koszta wizyty, czy zdjęcie czy ewentualny gips z dodatkową opłatą itd no i przede wszystkim gdzie?
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andy niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 7:46
dr. Pierzchalski, przyjmował w Stomadencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 8:17
Dr Pierzchalski przyjmuje w Provicie zdjęcie płatne nie wiem jak gips wizyta ok 150zl.Zależy jaki problem z nogą tak na 100% nie polecam .To moje zdanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
13 stycznia 2017r. o 18:13
ktoś coś jeszcze doda, nie ukrywam że najbardziej chodzi mi o rozpoznanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 19:36
polecam ordynatora oddziału ortopedii w Lubaniu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
13 stycznia 2017r. o 20:06
Dr. Ośko? dalej w Chumedzie przyjmuje? jak cenowo i czy mają pracownie rtg na miejscu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 21:43
od 12 -go stycznia lekarz ma obowiązek przyjąć bez ubezpieczenia każdego.oprócz tego ubezpieczenie możesz opłacić 3-ce wstecz,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 stycznia 2017r. o 21:57
Na Gdanskiej przyjmuje ortopeda prywatnie a na rtg wysyla na szpital(tez prywatnie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.