Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niebity, po prezydencie
2161
#fobiak nieaktywny
17 stycznia 2017r. o 13:08
nie widze tu przekretu, dlatego pachnie mi to nagonka made in emem & benio, temat cmentarza i odsniezania jest przekretem wiec atak na romcia betoniarza jest jak najbardziej uzasadniony i nie do konca wyjasniony. zamiast pasata wybor mogl pasc na 5 razy drozsze auto bo to wstyd aby prezydent jezdzil takim zlomem jakim jezdzi byle lach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 14:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 stycznia 2017r. o 14:36
" Samochód był serwisowany i jest w bardzo dobrym stanie " --- mówi Agnieszka Gergont rzecznik prasowy...

No proszę w strategicznych sprawach nawet rzecznik się wypowiada.Na odpowiedzi byle mieszkańców nie dostała zgody prezesa.

Skoro auto w bardzo dobrym stanie to jak uzasadnić zakup nowego ? Dla dobra przede wszystkim mieszkańców mógł doczekać końca kadencji.

Ile lat ma prywatny samochód prezydenta ? Czy też go wymienia na taki model ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana M niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 15:29
Była kraksa po pijaku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
17 stycznia 2017r. o 15:39
fobiak napisał(a): nie widze tu przekretu, dlatego pachnie mi to nagonka made in emem & benio, temat cmentarza i odsniezania jest przekretem wiec atak na romcia betoniarza jest jak najbardziej uzasadniony i nie do konca wyjasniony. zamiast pasata wybor mogl pasc na 5 razy drozsze auto bo to wstyd aby prezydent jezdzil takim zlomem jakim jezdzi byle lach.


Gdzie ty tu widzisz jakąkolwiek nagonkę? To po prostu informacja.




Dopisane 17.01.2017r. o godz. 15:39:

~~ napisał(a): Nie widzicie w jaki sposób przedstawiacie informacje , bije z niej jakaś zawiść jakiś straszny żal do sprawujących władze , co oni wam zrobili, jak można "sprzedawać" w ten sposób informacje i pisać o sobie niezależni i bez-stronniczy. :>


Jaki żal? Jaka nienawiść? Zobaczyliśmy, że sprzedaje wysłużone auto, zadzwoniliśmy poznać szczegóły i żartowaliśmy sobie nawet z urzędnikami, że jak już pogonią tego paska, to zgłosimy się po prowizję.

Nikt z UM nie traktował naszych pytań w sposób wskazujący na to, że są one jakąkolwiek formą agresji czy złośliwości.

5125 osób (dotychczas) dowiedziało się o ofercie Urzędu Miasta!
Naprawdę zgłosimy się po prowizję : )))

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 15:56
PanM napisał(a):

Skoro auto w bardzo dobrym stanie to jak uzasadnić zakup nowego ?


Logiczne. Po co ponosić coraz większe koszty utrzymania starego - 200 tys. przebiegu.
Wiedza przedszkolaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 stycznia 2017r. o 17:34
Bernard napisał(a):
fobiak napisał(a): nie widze tu przekretu, dlatego pachnie mi to nagonka made in emem & benio, temat cmentarza i odsniezania jest przekretem wiec atak na romcia betoniarza jest jak najbardziej uzasadniony i nie do konca wyjasniony. zamiast pasata wybor mogl pasc na 5 razy drozsze auto bo to wstyd aby prezydent jezdzil takim zlomem jakim jezdzi byle lach.


Gdzie ty tu widzisz jakąkolwiek nagonkę? To po prostu informacja.



"Prezydent raczej nie będzie płakał przy sprzedaży"
to podaj mi zrodlo tej informacji.
z jakiej okazji placze i czy nie ma nikogo w urzedzie, kto by sie mogl zajac sprzedaza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
17 stycznia 2017r. o 18:58
fobiak napisał(a):
Bernard napisał(a):
fobiak napisał(a): nie widze tu przekretu, dlatego pachnie mi to nagonka made in emem & benio, temat cmentarza i odsniezania jest przekretem wiec atak na romcia betoniarza jest jak najbardziej uzasadniony i nie do konca wyjasniony. zamiast pasata wybor mogl pasc na 5 razy drozsze auto bo to wstyd aby prezydent jezdzil takim zlomem jakim jezdzi byle lach.


Gdzie ty tu widzisz jakąkolwiek nagonkę? To po prostu informacja.



"Prezydent raczej nie będzie płakał przy sprzedaży"
to podaj mi zrodlo tej informacji.
z jakiej okazji placze i czy nie ma nikogo w urzedzie, kto by sie mogl zajac sprzedaza?


"Prezydent raczej nie będzie płakał przy sprzedaży, bo już jeździ następnym passatem, tyle że nowszym, rocznik 2016."

Jak cytujesz, to nie tnij aż tak.
Znasz powiedzenie: "Niemiec płakał jak sprzedawał" ?
Stąd to zdanie. Proste?

Jeżeli to jest nagonka...

Żeby było jasne, uważam, że to wieś totalna, żeby prezydent Bolesławca latał dziewięcioletnim passatem i dobrze, że wzięli w leasing nowe auto. Gdyby mnie było stać, to może bym nawet kupił tego starego, bo wiadomo, że raczej nie był robiony w garażu jakiegoś Ryśka czy Zenka co się niby zna, ale ostatnio tylko w trabancie grzebał. Lepsze to od kręconej zagadki z Reichu.

Swoją drogą dzwoniąc do Agnieszki Gergont i pytając o nowe auto zakładałem że kupili coś.... bardziej wypaśnego, niż kolejnego paska 1,8.

Pewnie gdyby miasto wywaliło na nowe auto ćwierć bańki, to byłoby to jakimś przegięciem i faktycznie można by było robić z tego sensację. A tak wyleasingowali, jak na swoje możliwości, dość skromne i mało prestiżowe auto. I spoko. Niech jeździ bezpiecznie.









bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza