Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kaczyński wysadzi samorządy w powietrze… tylko czy to źle?
~~ niezalogowany
25 stycznia 2017r. o 10:13
To może i z wyborami do parlamentu zrobi to samo?
Tam jest większa "patologia".
Może okręgi jednomandatowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~1234 niezalogowany
25 stycznia 2017r. o 10:24
Dla Bolesławca i gmin ościennych, to jak ożywczy prysznic po wielu latach posuchy.
Chyba dobry ruch.Cokolwiek byśmy nie powiedzieli będzie INACZEJ. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 stycznia 2017r. o 10:27
Bernard napisał(a):
~Anonim napisał(a): Benek - autorytet ?znawca polityki , jakoś to dziwnie brzmi
"Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości."


Żaden znawca i żaden autorytet. Raczej dość naiwny obserwator dzielący się swoimi refleksjami. A wątpliwości mam mnóstwo i składam się w większości z nich : )

Ale też mam cytacik:

"Anonimowość zaczyna się tam, gdzie kończy się odwaga"

jeśli lubisz cytaty to proszę:
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać... "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czas na Zmiany niezalogowany
25 stycznia 2017r. o 10:37
Tu przeczytasz o ekipie dinozaurów samorządowych. Sami panowie.Za nimi nieprzebrana rzesza wieloletnich pułkowników dyrektorsko-prezesowo-naczelnikowskich .http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/samorzad-po-zmianie-ordynacji-wyborczej-posady-straca,3987050,art,t,id,tm.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 stycznia 2017r. o 10:42
~~Czas na Zmiany napisał(a): Tu przeczytasz o ekipie dinozaurów samorządowych. Sami panowie.Za nimi nieprzebrana rzesza wieloletnich pułkowników dyrektorsko-prezesowo-naczelnikowskich .http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/samorzad-po-zmianie-ordynacji-wyborczej-posady-straca,3987050,art,t,id,tm.html


Pominęli wójta gminy Osiecznica.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaaa niezalogowany
25 stycznia 2017r. o 11:30
Panie Bernardzie Pan również skorzystał na dobrej zmianie??? Czyż nie uzyskuje Pan dochodów z ZC Bolesławiec, po zmianie prezesa ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
25 stycznia 2017r. o 11:41
~~Bob napisał(a):
~~Jacek napisał(a): Pis wysadza i przepuszcza atak na stołki wójtów, burmistrzów i prezydentów miast i gmin, przymiarką do zmian wyborczych chce wyeliminować konkurencję ograniczając im możliwość wystartowania / 2 kadencje wstecz /. Na pewno niektórych zasiedziałych należało by odsunąć, ale czy w taki sposób jak proponuje Pis, NIE oni są wybierani bezpośrednio i o tym czy ktoś ma być, czy nie mają decydować wyborcy a nie DEKRETY. Używając żargonu sportowego, mecz ma odbywać się na boisku a nie przyznaniem czerwonych kartek przed meczem drużynie przeciwnej - bo sędziowie są nasi


A jak mają głosować wyborcy w miastach, którzy rzeczywistość znają poprzez przekupione media? Takie układy to patologia i trzeba zrobić taki przepis który to ograniczy. Jestem "za"


Bolesławiec to mała miejscowość i mieszkańcy się znają i o wielu rzeczach wiedzą i widzą, również odnośnie lokalnych władz, po prostu wystarczy mądrze głosować. Co do przekupnych mediów, jeżeli są stronnicze to nie oglądać, nie czytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 stycznia 2017r. o 11:55
~~aaaa napisał(a): Panie Bernardzie Pan również skorzystał na dobrej zmianie??? Czyż nie uzyskuje Pan dochodów z ZC Bolesławiec, po zmianie prezesa ??


Odpowiadałem już na te aluzje w innym wątku. Powtórzę:

Zostałem zatrudniony kilka miesięcy po tym jak nastał nowy prezes, którego zresztą lubię i cenię : )
Puls Biznesu pewnie nie ujął mnie na swojej liście tylko dlatego, że posiałem gdzieś legitymację PiS i za cholerę nie mogę jej znaleźć.

Pracowałem tam trzy miesiące. Z tego co wiem ZC "Bolesławiec" były zadowolone z mojej pracy - ja też zresztą byłem zadowolony. Jednak obecnie obie strony są jeszcze bardziej zadowolone z tego, że już tam nie pracuję : )))

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza