Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto mężczyzn
~Połykaczka kijanek niezalogowany
8 lutego 2017r. o 15:01
ul. Siostry Anastazji

Byłem ostatnio w sklepie z dewocjonaliami na Asnyka, zwanym dla niepoznaki Pocztą Polską, i wśród kalendarzy z papieżami ,różańcami i książkami księży zobaczyłem bogaty zbiór książek kucharskich siostry Anastazji.
Były tam książki kucharskie jeszcze jednej siostry ale zapomniałem imienia.

Tak więc siostrę Anastazję można upamiętnić ulicą i tą drugą siostrę też.
A tak dla równowagi, żeby nie było antysemicko i nowocześnie to może jeszcze ulica Sary ,matki Izaaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kofi niezalogowany
8 lutego 2017r. o 15:42
Np.Kaczyńskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
8 lutego 2017r. o 16:13
Pani Tajcher rzeczywiście była w obozie, ale nie była "króliczkiem". Miała tyle szczęścia, że nie wykonywano jej operacji doświadczalnych.
Jedną z poddawanych operacjom była siostra mojego dziadka Maria Cabajowa z Kalinowskich. Robili doświadczenia na jej piszczelach. Nie była jednak mieszkanką Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elżbieta Gizela Erban niezalogowany
8 lutego 2017r. o 16:26
Proponuję, aby jakąś ulicę Bolesławca nazwać imieniem Anny Henryki Pustowójtówny, bohaterki Powstania Styczniowego, adiutantki gen. Langiewicza. Próbowałam wstawić jej zdjęcie, ale coś mi tę czynność uniemożliwiało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
8 lutego 2017r. o 16:43
http://www.ank.gov.pl/powstaniestyczniowe/original/026.html
Widziałam zdjęcie tej kobiety. Dobrze, że
podpisane, bo bym nie wiedziała, że to kobieta;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~??? niezalogowany
8 lutego 2017r. o 17:05
A może zamiast marnotrawić pieniądze i czas na biurokrację z tym związaną oraz na nowe tablice.
Lepiej połatać dziury w tych ulicach !
Na to powinny pójść nasze pieniądze !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 17:27
~~Elżbieta Gizela Erban napisał(a): Proponuję, aby jakąś ulicę Bolesławca nazwać imieniem Anny Henryki Pustowójtówny, bohaterki Powstania Styczniowego, adiutantki gen. Langiewicza. Próbowałam wstawić jej zdjęcie, ale coś mi tę czynność uniemożliwiało.


Ona tyle ma związków z Bolesławcem,że ??????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 17:28
~~kofi napisał(a): Np.Kaczyńskiej




jeszcze czego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego