Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Policjant w Skodzie machał legitymacją

~~iza niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:11
i jak zwykle, co złego to policjant. recydywo ! weź się do pracy albo wracaj do więzienia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 21:03
a Ciebie co naszło? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do połykaczki niezalogowany
9 lutego 2017r. o 21:06
~~Połykaczka kijanek napisał(a): A może to były żółte papiery i po prostu cię ostrzegał przed sobą?

Jesteś bezbłędna ,poprawiłaś mi humor jak h❄j
Szacun
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 21:14
~~Połykaczka kijanek napisał(a): A może to były żółte papiery i po prostu cię ostrzegał przed sobą?

Dlaczego pytasz??
Czyżby ukradziono ci zółte papiery i nie możesz ostrzegać przed sobą, czy też robienie z siebie idioty to taki Twój urok osobisty? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 21:29
TO BYŁY ZIELONE PAPIERY :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hycel niezalogowany
9 lutego 2017r. o 23:03
Ostatnio jak sie cysterna wywróciła na zjeździe na Szczytnice to stali tam panowie policjanci srebrną nową astrą i zabezpieczali miejsce. Kiedy podjechałem zapytać kulturalnie czy mozna bedzie jakoś przejachać wybiegł z tej astry kierowca niby policjant burak i zamiast normalnie odpowiedzieć zaczął mi ubliżać i cwaniakować. Że jestem ślepy i głupi itd. Nie miałem czasu na gadki z tobą buraczyno bo spieszyłem sie do pracy. Później sie dziwią ze ich ludzie nie szanują. Zapamiętałem ten psi pysk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 10:47
to już prywatnymi samochodami próbują straszyć ludzi ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do hycla niezalogowany
10 lutego 2017r. o 11:19
~~Hycel napisał(a): ... Kiedy podjechałem zapytać kulturalnie czy mozna bedzie jakoś przejachać ... Zapamiętałem ten psi pysk.
Wcale się nie dziwię, że cię opierniczył. To miejsce było bardzo dobrze oznakowane więc pytania były zbędne pomijając jeszcze to, że co drugi się pyta i trzeba tłumaczyć. A twarz zapamiętaj bo pewnie jeszcze będziesz w swoim życiu błagał o niższy wymiar kary :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza