Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Policjant w Skodzie machał legitymacją

~~Hycel niezalogowany
10 lutego 2017r. o 11:34
I co z tego ze było oznakowane? Ja stanąłem obok w zatoczce nie powodując zadnego zagrożenia. Następny zjazd jest dopiero w łące. A jak bym miał za mało paliwa?? Jak sie okazuje ukrainiec sie wywrócił cysterną rano a ja jechałem około godz 23. Wiec nie moja wina ze słuźby jak zwykle mają czas na wszystko. Ale tu tylko chodzi o to ze pałkarz mógł normalnie zareagowac. Ale cóz wymagać kto normalny szuka pracy na komendzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
10 lutego 2017r. o 11:55
Hycel - pałkarz to jesteś. Nie mowiąc o twoim przewrotnym języku. Ciekawy jestem jaka bylaby twoja reakcja gdyby ktoś pod twoim adresem użył takich slów. Zanim co powiesz, zastanów się i tego Ci życzę. Mniej agresji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 12:07
~~do hycla napisał(a): [ A twarz zapamiętaj bo pewnie jeszcze będziesz w swoim życiu błagał o niższy wymiar kary :D


Swego czasu też był taki jeden cwaniaczek z drogówki - Szap... - cham i prostak. Źle skończył - "koledzy" sami sprowadzili go "na ziemię" i nauczyli pokory.

Ostatnimi laty nie spotkałem się z chamskimi odzywkami czy cwaniakowaniem. Myślałem że czasy prostaków milicjanto_policjantów już minęły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do hycla niezalogowany
10 lutego 2017r. o 12:15
~~Hycel napisał(a): I co z tego ze było oznakowane? Ja stanąłem obok w zatoczce nie powodując zadnego zagrożenia.... A jak bym miał za mało paliwa?? Jak sie okazuje ukrainiec sie wywrócił cysterną rano a ja jechałem około godz 23... Ale cóz wymagać kto normalny szuka pracy na komendzie.

Jak jest oznakowane to trzeba z tego oznakowania czytać a nie zatrzymywać się na zatoczce i zadawać durne pytania... to i ci odpowiedział :] Następnym razem tankuj do pełna to ci nie braknie paliwa. Jak cię nie stać to się zatrudnij w komendzie. Konserwator tam pracuje na 1 zmianę, bo kto normalny jeździ do pracy na 23 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hycel niezalogowany
10 lutego 2017r. o 14:09
Szczekajcie pieski szczekajcie. W domu kultury nie nauczyli, w szkole wszyscy wyśmiewali.. Jedyne co zostało to poszczekać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 14:42
~~do hycla napisał(a): a nie zatrzymywać się na zatoczce


Ty na czym się zatrzymałeś? Na głowie? Analfabetyzm wtórny czy pierwotny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tekst tygodni niezalogowany
10 lutego 2017r. o 21:24
~~do połykaczki
~~Połykaczka kijanek napisał(a): A może to były żółte papiery i po prostu cię ostrzegał przed sobą?

Jesteś bezbłędna ,poprawiłaś mi humor jak h❄j
Szacun
Czy połykasz kijanki czy łykasz coś jeszcze ?
Połykaczka walneła tekst tygodnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do hycla niezalogowany
10 lutego 2017r. o 23:07
~~Hycel napisał(a): Szczekajcie pieski szczekajcie. W domu kultury nie nauczyli, w szkole wszyscy wyśmiewali.. Jedyne co zostało to poszczekać..
Jeździj o 23 dalej na nocki , my wiemy masz dobrą robotę... i 1800 miesięcznie wyciągasz. Pomyśl może lepiej baby przypilnować w nocy, bo co jak ci sąsiad przypilnuje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.