Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tematów do bicia piany jest wiele

8117
#alabaster72 nieaktywny
12 lutego 2017r. o 19:58
Tematów takich jest wiele, odwracający uwagę od innych poważnych spraw, bicie piany na marne.
Zajmijcie się sprawą dziurawych ulic lepionych kitem na dwa dni wystarczającym, za co MY qrwa płacimy podatki pytam? Pierdolenie o DUPIE MARYNI I TYLE. Dziura w ulicy może zabić i kierowcę i pasażera i pieszego, wtedy będzie można pochować ich na drodze cmentarnej.
Jadąc po żonę omijam 20 wystających z jezdni studzienek, i 10 kraterów, bo już qrwa dziurami tego nazwać nie można.
Kubika ze słupkami przez dwa dni, po jakiego uja, dalej dziury jak w pi..zie.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
12 lutego 2017r. o 20:21
Politycy z nowym rokiem uchwalają,gdzie w którą dziurę starczy kasy z budżetu...za nim przeliczą wydatki na...będzie potrzeby , wiosna będzie ,potem rozdzielą kasę i nastanie lato-kasy brak,a jeszcze przetarg trzeba zrobić ,która firma taniej wykona usługę...między czasie zakleją ...a nawierzchnia pęka dalej po zimie ,po soli...
Znajdzie się firma,tanio zrobią,załatają ale jesienią...
Procedury?....i znów zima,mrozy ,i zaś od nowa....
Temat rzeka...
Dawniej po za OC płaciliśmy podatek drogowy od środka transportu..obecnie jest doliczany do paliwa...i co? i nic...
;) ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 lutego 2017r. o 20:30
na wprost wejścia do pewnej Biedronki kiedyś stał znak info o miejscu dla inwalidy ...
kiedyś stał ,dzisiaj już go nie ma a co po nim pozostało?
wystający nad kostkę kikut resztek słupka ...
kiedyś ktoś uszkodzi sobie na tym oponę
:>

o dziurach w nawierzchni Staszica ,Dolnych Młynów ,już nawet nie chce się pisać ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
12 lutego 2017r. o 20:36
Ja mam dość lawirowania, wieczne omijanie dziur i strach że koło się urwie lub przechodnia uszkodzę. Blokujemy drogi, zastawić autami i tyle, droga nie przejezdna, zagrożenie utraty zdrowia lub życia.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 lutego 2017r. o 20:48
alabaster72 napisał(a): Ja mam dość lawirowania, wieczne omijanie dziur i strach że koło się urwie lub przechodnia uszkodzę. Blokujemy drogi, zastawić autami i tyle, droga nie przejezdna, zagrożenie utraty zdrowia lub życia.


A ja tam lubię te dziury , sprawdzają refleks :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
12 lutego 2017r. o 20:50
Pannazdzieckiem napisał(a):

A ja tam lubię te dziury , sprawdzają refleks :D


Panna, to nie ten temat : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
12 lutego 2017r. o 20:52
Pannazdzieckiem napisał(a):

A ja tam lubię te dziury , sprawdzają refleks :D
kiedy wpadniesz na małego? tylko uważaj na dziury



Dopisane 12.02.2017r. o godz. 20:52:

AAAAAAAAAA i na najazd od bramy :P :P :P

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
12 lutego 2017r. o 20:52
Dziury..., na małego..., romantycznie się zrobiło ; )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.