Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Usunęli Muchę
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 18:11
~~Lila napisał(a): Brawo Panie Kowalski i Filistyński już dawno tak trzeba było zrobić :) a Mucha teraz poleci do KOD-u i będzie skakać i klaskać..... !!
LILA RÓZ brawa bijemy w teatrze a tam rozsądek nie jest potrzebny pa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 18:15
~~NEUTRALNY napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~wyborca napisał(a): Panie Mucha ceniłem Pana za zaangażowanie ,ale teraz uważam że przegiął pan Pałę ,idiotyczny szum w okół cmentarza ,gołym okiem widać że ludzie pochowani są na cmentarzu a nie drodze ,uważa Pan że teraz będą ekshumować te groby ,nikt nie robił z tego problemu ,wręcz przeciwnie ludzie zaczęli wykupywać miejsca na grobowce uważając te miejsca za ekskluzywne. Własnebrudy pierze się we własnym gronie a nie na forum.

To nie brudy tylko brak poszanowania logicznego prawa stanowionego przez Radę Miasta. Nie róbmy grobów tam gdzie nie ma na to miejsca, szanujmy naszych zmarłych.
Jak chcesz robić ze wszystkich idiotów co nic nie rozumieją i z siebie też słodko pi...ząc aroganckiej władzy do ucha to twoja sprawa nie musisz nam tego komunikować.
DOPISZ SOBIE ŻE JESTEM FOUL IDIOT!!!

Miejsca jest tam dużo i w dobrej lokalizacji jeżeli uważasz, że to droga to weź łopatę i wykopuj trumny.
!! !! !! !! !! !! !!
dziwny czlowiek ten barnek co o łopacie się wypowiada

Za to ty jesteś d.u.rny jak osioł :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefek niezalogowany
22 lutego 2017r. o 18:17
No nareszcie słuszna decyzja.Pan Mucha tylko zamęt sieje,a prawdy nie ma w tym żadnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Władek niezalogowany
22 lutego 2017r. o 18:28
To będą bardzo ciekawe wybory. Jak znam p. Muchę to z diabłem zatańczy żeby obóz władzy odszedł i już nie wrócił. Do tego potencjał Małkowskiego i Ogrodnika. Czeka nas całkiem nowe w 2018. Ja się cieszę, bo trochę trupem zalatuje ostatnio i patologią w naszym mieście. Czas na zmiany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolczyk niezalogowany
22 lutego 2017r. o 18:31
Coś mi się wydaje , że to sprawka Niesiołowskiego.....specjalisty do much :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 18:56
~~ napisał(a): kopał wilk razy kilka kopnęli i wilka ja też bym usunął ze znajomych takiego "znajomego"
no nie otake polskie walczyliśmy a demokracja gdzie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
22 lutego 2017r. o 19:28
~~Władek napisał(a): To będą bardzo ciekawe wybory. Jak znam p. Muchę to z diabłem zatańczy żeby obóz władzy odszedł i już nie wrócił. Do tego potencjał Małkowskiego i Ogrodnika. Czeka nas całkiem nowe w 2018. Ja się cieszę, bo trochę trupem zalatuje ostatnio i patologią w naszym mieście. Czas na zmiany!
ale żeby po trupach do władzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Władek niezalogowany
22 lutego 2017r. o 19:32
~~pinochet napisał(a):
~~Władek napisał(a): To będą bardzo ciekawe wybory. Jak znam p. Muchę to z diabłem zatańczy żeby obóz władzy odszedł i już nie wrócił. Do tego potencjał Małkowskiego i Ogrodnika. Czeka nas całkiem nowe w 2018. Ja się cieszę, bo trochę trupem zalatuje ostatnio i patologią w naszym mieście. Czas na zmiany!
ale żeby po trupach do władzy?


Spokojnie, jeszcze nikogo nie zabili ;) Jedynie Mucha walczy o to żeby prawo szanować i o to żeby opłacani z naszych podatków urzędnicy byli solidni i rzetelni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego