Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sieć szkół podstawowych i gimnazjów w Bolesławcu
~~Anonim niezalogowany
27 lutego 2017r. o 15:32
Według mnie w każdej szkole powinien byc j.angielski- jest łatwiejszy i o wiele bardziej przydatny od niemieckiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
27 lutego 2017r. o 17:42
Najgorsze mój syn w przedszkolu uczył się angielskiego w podstawówce trzy lata niemiecki potem był angielski . To tak wogle to mieszanina straszna powinien być jeden ciąg a nie takie zmiany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gs gfs niezalogowany
27 lutego 2017r. o 19:07
W szkole na jana pawla powiedzieli mi dzisiaj, ze oni maja zamiar otworzyc klasy tylko z angielskim. Odchodza od pomyslu klas z wiodącym niemieckim.

Natomiast SP3 na ul.ceramicznej - wylacznie niemiecki i na dzien dzisiejszy o angielskim nic nie wiadomo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` niezalogowany
27 lutego 2017r. o 19:45
Ja odnoszę wrażenie, że osoby które ustalały rejonizację szkół nie miały przed sobą mapy Bolesławca. Teren np. zielony SP1 a tu "wysepka żółta lub czerwona" dotycząca rejonu SP2 lub SP4. Dzieci mieszkają na jednym osiedlu, mogą mieć wspólne podwórko do zabawy ale będą musiały chodzić do innych szkół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-t niezalogowany
28 lutego 2017r. o 6:41
Dla mnie jest to dziwne że dzieci z Chrobrego będą szły do szkoły na Jana Pawła a nie na Słowackiego.Chyba że ci co ustalali rejonizacje wiedzą ile będzie dzieci szło do szkoły z danego okręgu.
Słysze że to ma być na dwa lata potem się to zmieni .To oznacza że jeszcze będą robić zamieszanie z rejonizacja.To dla mnie jest jakieś nie porozumienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~《》《》《》 niezalogowany
28 lutego 2017r. o 13:32
Ciekawe czy w SP3 bedzie angielski zamiast niemieckiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
28 lutego 2017r. o 20:42
Wszystko się okaże jak już będzie za późno i niebedzie można zareagować. Nikt z nami się nie liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gs gfs niezalogowany
1 marca 2017r. o 2:09
Sp3 nie bedzir angielskiego. Dzwoniłam i nic im nie wiadomo na ten temat... Kilka poswow wyzej pisze o angielskim w tej szkole..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.