Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sieć szkół podstawowych i gimnazjów w Bolesławcu
~~Karol niezalogowany
1 marca 2017r. o 5:20
W SP 3 jest angielski, tylko płatny. Lekcje są normalnie wplecione w plan zajęć. Ale jest też ang. niepłatny w ramach unijnego programu prowadzonego przez jedną ze szkół językowych. Zajęcia są sprężone z komputerami i ceramiką w MDK-u. Bardzo fajny to program.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 13:01
zmiany zmiany zmiany

lepiej już teraz uczmy się rosyjskiego to znaczy naszych milusinskich

przyda się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~draco niezalogowany
1 marca 2017r. o 15:53
Rozumiem że dzieci zostaną rozrzucone juz teraz? Jesli rejon mojego dziecka byl do SP 4 a teraz SP 1 to do 7 klasy idzie do SP1?

A może jednak zostaje w SP 4??:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 19:56
~~draco napisał(a): Rozumiem że dzieci zostaną rozrzucone juz teraz? Jesli rejon mojego dziecka byl do SP 4 a teraz SP 1 to do 7 klasy idzie do SP1?

A może jednak zostaje w SP 4??:)


Dzieci które są już uczniami szkoły SP4 będą jej uczniami do konca klasy 8.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
2 marca 2017r. o 7:59
Właśnie wszystko wygląda ładnie ale te rejony mają być do 2019 potem zmiana .To mnie przeraża . Moje dziecko pójdzie w przyszłym roku do szkoły a drugie za trzy lata i będą chodzić do innych szkół .Mieszkam teraz też w rejonie sp.4 a rejonizacja jest do sp.1 .Kto mi zagwarantuje ze następne dziecko pójdzie do tej szkoły co pierwsze .Naprawdę ktoś to robił nie myśląc nie można zostawić to do końca.Rozwiązania gimnazjum i wtedy dopiero robić reorganizacje .Przygotować to wszystko pomału nie głową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gs gfs niezalogowany
2 marca 2017r. o 10:39
Bo jak dziecko chodzi np do sp1 to wystarczy napisac do oswiaty przy drugim dziecku i trafi tam gdzie pierwsze. Rodzeństwa zazwyczaj trafiaja do jednej szkoky jesli rodzicr sobie tego życzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~-Kasia niezalogowany
2 marca 2017r. o 12:36
Fajnie tylko dlaczego muszę pisać do oświaty a nie wystarczy do szkoły podejść i złożyć podanie .Tyle ceregieli by rodzeństwo szło razem .To powinno być proste ja pracuje i płace podatki i to powinno być mi ułatwione a nie muszę myśleć jak załatwić tak prostą sprawę jak zapisanie dziecka do szkoły.
Jedno mam szkolę pod nosem to dlaczego prowadzać na drugi koniec miasta .Nie zgadzam się by ktoś decydował gdzie moje dziecko ma chodzić do szkoły .Jest demokracja i powiano być możliwość wyboru a nie szufladkowanie gdzie kto ma iść .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gs gfs niezalogowany
4 marca 2017r. o 9:43
Jak nie chcesz miec 100% pewności to nie musisz pisac. Założysz podanie do szkoly i dostaniecie 2-3pkt bi drugie dziecko tam chodzi. Ale jak nie bedzir miejsc to samo podanie nie wystarczy... Proponuje poczekac do 2019 i wtedy sie martwic bo do tego czasu milion przepisów moze sie zmienic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza