Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sołtyska z Ocic nie chce być listonoszem
~~ghfg niezalogowany
10 marca 2017r. o 22:45
Spotkanie nie miało sensu dlatego na nim nie bylem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~benten niezalogowany
11 marca 2017r. o 7:37


Nie pisz bzdur, bo projekt dawno jest zrobiony i złożony do Województwa w ramach programu odnowy dróg lokalnych tylko jest na liście rezerwowej na łączną kwotę 4 milionów ,w razie niepowodzenia droga będzie remontowana za 2 miliony wraz z chodnikiem przez całe Ocice.





akurat. śmiem twierdzić,ma nawet jestem pewien że projektu nie ma. może złożyli jakieś plany, ale z kim ustalali tę inwestycję. wg mnie powinny być jakieś konsultacje społeczne związane nie z drogą ale chodnikiem,który ma być razem z nią budowany. ciekawy jestem czy powiat przejechał i przypatrzył się temu problemowi! takie przedsięwzięcie na tak wąskim pasie powinno być konsultowane z mieszkańcani graniczącymi bezpośrednio z drogą. są płoty są skarpy drzewa wreszcie są ludzie. jak dla mnie to mydlenie oczu i jak zwykle obudzą się z ręką w nocniku. a SOŁTYSKA I POWIATOWA tym zachowaniem ugotują ludzi, będzie diżo nerwów bo płot trzeba rozebrać itd. zamiast wyjść do ludzi i powiedzieć z czym to się wiąże to kulą ogony, a zapomniałem narazie nikt nic nie wie haha. jak ktoś pisał do wyborów jeszcze trochę czasu... poczekamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 marca 2017r. o 10:36
~~benten napisał(a):

Nie pisz bzdur, bo projekt dawno jest zrobiony i złożony do Województwa w ramach programu odnowy dróg lokalnych tylko jest na liście rezerwowej na łączną kwotę 4 milionów ,w razie niepowodzenia droga będzie remontowana za 2 miliony wraz z chodnikiem przez całe Ocice.





akurat. śmiem twierdzić,ma nawet jestem pewien że projektu nie ma. może
złożyli jakieś plany, ale z kim ustalali tę inwestycję. wg mnie powinny być jakieś konsultacje społeczne związane nie z drogą ale chodnikiem,który ma być razem
z nią budowany. ciekawy jestem czy powiat przejechał i przypatrzył się temu problemowi! takie przedsięwzięcie na tak wąskim pasie powinno być konsultowane z mieszkańcani graniczącymi bezpośrednio z drogą. są płoty są

skarpy drzewa wreszcie są ludzie. jak dla mnie to mydlenie oczu i jak zwykle
obudzą się z ręką w nocniku. a SOŁTYSKA I POWIATOWA tym zachowaniem ugotują ludzi, będzie diżo nerwów bo płot trzeba rozebrać itd. zamiast wyjść do
ludzi i powiedzieć z czym to się wiąże to kulą ogony, a zapomniałem narazie nikt
nic nie wie haha. jak ktoś pisał do wyborów jeszcze trochę czasu... poczekamy



Właśnie dla tego projekt nie uzyskał wystarczającej liczby punktów ponieważ chodniki w projekcie zostały zawężone do 80 centymetrów przy wymaganej 140c ale droga będzie robiona za minimum 2 miliony ,przede wszystkim jeszcze nie jest pora żeby kłaść nowy asfalt bo za dwa lata znowu będziecie pisali że droga w Ocicach do remontu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a tam niezalogowany
12 marca 2017r. o 13:47
Tego remontu szybko nie bedzie! Obiecanki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a tam niezalogowany
12 marca 2017r. o 16:26
Tego remontu szybko nie bedzie! Obiecanki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2017r. o 16:45
~~a tam napisał(a): Tego remontu szybko nie bedzie! Obiecanki...

Ten remont będzie dużo szybciej jak sobie myślisz. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A tam niezalogowany
12 marca 2017r. o 19:03
Zakładzik?:* O kawkę ?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stoi niezalogowany
12 marca 2017r. o 19:46
~~A tam napisał(a): Zakładzik?:* O kawkę ?:)

Remont jest priorytetem Gminy i Powiatu ,o przewodniczącego Kawkę ani o Gawrona się nie zakładam ,ale o czekoladę :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.