Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halowe Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej
~~ niezalogowany
4 marca 2017r. o 22:26
~~bla bla bla... napisał(a): ... BKS!

BKS zagrał bardzo skutecznie z najgroźniejszym rywalem Gromadką wygrywając w fazie grupowej i w finale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~He. He niezalogowany
4 marca 2017r. o 22:40
1 szklanka ! Powiatu masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
4 marca 2017r. o 22:46
~~He. He napisał(a): 1 szklanka ! Powiatu masakra

A może chcesz się spotkać w Sądzie ? .Ja a miejscu tego gościa nie zostawił bym tak tych obraźliwych wpisów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do He He niezalogowany
4 marca 2017r. o 23:00
~~He. He napisał(a): 1 szklanka ! Powiatu masakra

Ty He He jeśli jesteś taki bohater to podaj swoje imię i nazwisko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 marca 2017r. o 23:29
~~do He He napisał(a):
~~He. He napisał(a): 1 szklanka ! Powiatu masakra

Ty He He jeśli jesteś taki bohater to podaj swoje imię i nazwisko .

Podpowiem że są to wpisy pewnej grubej blondynki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
5 marca 2017r. o 2:07
Bardzo udany turniej brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 10:21
Ten ,który czy Ta która opluwa Pana Radnego to go po prostu nie zna a po tekście oceniam autora marnie. Pan Zbyszek nie pije niemal w ogóle alkoholu. Jak bardzo trzeba być złośliwy i mściwy aby tak się wypowiadać na temat kogokolwiek a co dopiero o funkcjonariuszu publicznym niszcząc mu wizerunek, który jest nie zbędny przy sprawowaniu mandatu radnego. Ja osobiście doradzam Panu radnemu skorzystanie z usług Organów Ścigani i Wymiaru Sprawiedliwości. Ja jestem oburzony bo znam człowieka i chętnie wystąpię jako świadek w postępowaniu przed Sądem. Ani wady ani zalety fizjonomiczne nie powinny być kryterium do oceny człowieka . Krytykuj lub chwal pracę radnego a nie w/w kryteria. Tak po prostu nie wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek niezalogowany
5 marca 2017r. o 10:41
~~ napisał(a): Ten ,który czy Ta która opluwa Pana Radnego to go po prostu nie zna a po tekście oceniam autora marnie. Pan Zbyszek nie pije niemal w ogóle alkoholu. Jak bardzo trzeba być złośliwy i mściwy aby tak się wypowiadać na temat kogokolwiek a co dopiero o funkcjonariuszu publicznym niszcząc mu wizerunek, który jest nie zbędny przy sprawowaniu mandatu radnego. Ja osobiście doradzam Panu radnemu skorzystanie z usług Organów Ścigani i Wymiaru Sprawiedliwości. Ja jestem oburzony bo znam człowieka i chętnie wystąpię jako świadek w postępowaniu przed Sądem. Ani wady ani zalety fizjonomiczne nie powinny być kryterium do oceny człowieka . Krytykuj lub chwal pracę radnego a nie w/w kryteria. Tak po prostu nie wolno.

Portal Bolec Info to jedyny portal jaki znam gdzie króluje ,chamstwo, opluwanie ,nienawiść i zero kultury osób pomawiających,mam pytanie gdzie jest moderator tego portalu ,że nie usuwa takich wpisów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.