Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strajkują tylko w Gimnazjum nr 2
~~ niezalogowany
31 marca 2017r. o 13:48
~~Grzegorz Jankowski napisał(a): Piszecie Państwo nieprawdę. Jako nauczyciel wychowania fizycznego pracowałem dzisiaj zgodnie z planem tj. 3 lekcje, na których było 12 uczniów. Dzieci obecne na zajęciach SAME WPISYWAŁY SIĘ NA LISTĘ OBECNOŚCI, którą mam do wglądu. Dyrektor szkoły pod nieobecność niektórych klas zlecił mi zadania opiekuńczo-wychowawcze od godz 9:50 do godz. 12:25. O godz. 12:40 skończyłem pracę. Proszę o napisanie prawdy, w innym razie będę zmuszony wyjaśniać tę sprawę w sposób administracyjny.
Grzegorz Jankowski nie strajkujący dzisiaj nauczyciel Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu.
Dość manipulacji.


To żeś się pan panie Grzesiu dzisiaj napracował.Tylko pozazdrościć takiej roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do tyldy z karta niezalogowany
31 marca 2017r. o 14:01
Chcesz kochany nauczycielku porozmawiac? To zapraszam, przedstawie ci warunki pracy osob, ktore pracuja na smoeciowkach, bo taki jest system niestety. Ty masz zle, ze jezdzisz na wycieczki, ze robisz zebrania po godzinach itd. A to nazywasz ciezka praca? Przy tylu odplatnych wolnych? Chodz nauczycielku porozmawiaj z nami, co przez ten rzad nas wzieli na umowy smieciowe. Moze chcesz popracowac na takiej umowie to zobaczysz to znaczy ciezka praca. A tak szczerze to juz jakis czas temu skonczylem to durnowate gm 2 mam swoje zdanie na temat pewnych ,,matek" ,,wychowawczyn" ale slyszalem, ze juz ich tam nie ma, wiec szczesc waszym dzieciom rodzice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 marca 2017r. o 14:22
~~do tyldy z karta napisał(a): Chcesz kochany nauczycielku porozmawiac? To zapraszam, przedstawie ci warunki pracy osob, ktore pracuja na smoeciowkach, bo taki jest system niestety. Ty masz zle, ze jezdzisz na wycieczki, ze robisz zebrania po godzinach itd. A to nazywasz ciezka praca? Przy tylu odplatnych wolnych? Chodz nauczycielku porozmawiaj z nami, co przez ten rzad nas wzieli na umowy smieciowe. Moze chcesz popracowac na takiej umowie to zobaczysz to znaczy ciezka praca. A tak szczerze to juz jakis czas temu skonczylem to durnowate gm 2 mam swoje zdanie na temat pewnych ,,matek" ,,wychowawczyn" ale slyszalem, ze juz ich tam nie ma, wiec szczesc waszym dzieciom rodzice


Nie pitol, dzięki obecnemu rządowi umowy śmieciowe są w zaniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
31 marca 2017r. o 14:40
Podnosili wiek wiek emerytalny kobietom 7 lat- cisza
zabierali miliardy z ofe- cisza
nie podnosili pensji od 2012r - cisza
zakładali gimnazja- źle
likwidują gimnazja -źle
Teraz podwyżka 10 procent , klasy mniej liczne, a oni protestują.
Dziwna ta grupa społeczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 marca 2017r. o 14:50
~~ja napisał(a): Podnosili wiek wiek emerytalny kobietom 7 lat- cisza
zabierali miliardy z ofe- cisza
nie podnosili pensji od 2012r - cisza
zakładali gimnazja- źle
likwidują gimnazja -źle
Teraz podwyżka 10 procent , klasy mniej liczne, a oni protestują.
Dziwna ta grupa społeczna


Nie szukaj rozumu wśród czerwonych i KODziarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 marca 2017r. o 15:05
To trzeba było taką informację zweryfikować, zanim ją zamieściliście. Kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolczyk niezalogowany
31 marca 2017r. o 15:14
... i ponownie robi się z ludzi głupków :> Temu rządowi został jeszcze ok 2,5 roku rządzenia a ZNP chce gwarancji na 5 lat . Tylko i wyłącznie chodzi o kasę tak jak i w przypadku sędziów ,generałów i innych którzy wystąpią przeciw pis-dzielcom . Za PłO siedzieli na dupach i milczeli bo PłO dało wszystkim do zrozumienia ,że wszelkie związki zawodowe mają w d..ie. Jaśnie oświecony naród łyka z telewizorni wszystko :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tylda niezalogowany
31 marca 2017r. o 15:59
~~do tyldy z karta napisał(a): Chcesz kochany nauczycielku porozmawiac? To zapraszam, przedstawie ci warunki pracy osob, ktore pracuja na smoeciowkach, bo taki jest system niestety. Ty masz zle, ze jezdzisz na wycieczki, ze robisz zebrania po godzinach itd. A to nazywasz ciezka praca? Przy tylu odplatnych wolnych? Chodz nauczycielku porozmawiaj z nami, co przez ten rzad nas wzieli na umowy smieciowe. Moze chcesz popracowac na takiej umowie to zobaczysz to znaczy ciezka praca. A tak szczerze to juz jakis czas temu skonczylem to durnowate gm 2 mam swoje zdanie na temat pewnych ,,matek" ,,wychowawczyn" ale slyszalem, ze juz ich tam nie ma, wiec szczesc waszym dzieciom rodzice


Nadal uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie zrobić sobie przygotowanie pedagogiczne i pójść do pracy jako nauczyciel, rzucając w twarz pracodawcy umowę śmieciową... I będziesz mógł pokazać tym wszystkim złym nauczycielom... Pokażesz na pewno... Tylko to ty już wiesz, co... Na Zgorzeleckiej można zapisać się na podyplomówkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.