Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strajkują tylko w Gimnazjum nr 2
~~do roboty niezalogowany
31 marca 2017r. o 16:00
~~tylda napisał(a):
~~Do roboty napisał(a): A ja nie popieram. Nauczyciele mają życie jak w Madrycie 13 pensja, wolne wakacje, wolne ferie, roczny urlop płatny zdrowotny, wolne soboty i niedziele, wcześniejsza emerytura a i zawsze mogą dorobić na korkach i jeszcze źle. Jak nie pasuje mogą poszukać innej pracy. Ale gdzie oni będą mieli lepiej??????????????????? Panie Premierze jak żyć.


W drugą stronę też to działa - zapraszam do szkoły :-) Zawsze można samemu nieść kaganek oświaty :-) Jak Ci źle w Twojej pracy, bo narzekasz na innych, że mają lepiej, to ją po prostu zmień :-)


Mi nie jest źle. W którym miejscu jest to napisane? Ja tam lubię swoją prace a to że wy macie lepiej też mi nie przeszkadza przecież w końcu kończyliście studia to teraz sobie miejcie te swoje przywileje ale przynajmniej nie narzekajcie. Trochę przyzwoitości. Policjanci i górnicy też mają przywileje i też płaczą że im tak ciężko. To tylko chciałem powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tylda niezalogowany
31 marca 2017r. o 16:06
~~do roboty napisał(a):
~~tylda napisał(a):
~~Do roboty napisał(a): A ja nie popieram. Nauczyciele mają życie jak w Madrycie 13 pensja, wolne wakacje, wolne ferie, roczny urlop płatny zdrowotny, wolne soboty i niedziele, wcześniejsza emerytura a i zawsze mogą dorobić na korkach i jeszcze źle. Jak nie pasuje mogą poszukać innej pracy. Ale gdzie oni będą mieli lepiej??????????????????? Panie Premierze jak żyć.


W drugą stronę też to działa - zapraszam do szkoły :-) Zawsze można samemu nieść kaganek oświaty :-) Jak Ci źle w Twojej pracy, bo narzekasz na innych, że mają lepiej, to ją po prostu zmień :-)


Mi nie jest źle. W którym miejscu jest to napisane? Ja tam lubię swoją prace a to że wy macie lepiej też mi nie przeszkadza przecież w końcu kończyliście studia to teraz sobie miejcie te swoje przywileje ale przynajmniej nie narzekajcie. Trochę przyzwoitości. Policjanci i górnicy też mają przywileje i też płaczą że im tak ciężko. To tylko chciałem powiedzieć.


Wiem, że nie narzekasz na swoją pracę, ale narzekasz na nauczycieli i ich luksusy... To chciałam powiedzieć... Zauważ, że ja pracuję do 67 roku, a policjant i górnik już nie... Nie chcę Karty, chcę też mieć 40 godzin - płatnych. Ustalonych. I nic do domu nie nosić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
31 marca 2017r. o 16:08
Strajkowali jak otwierano gimnazja strajkują jak je zamykają, wychodzi na to że jedynie strajkować potrafią. A co z edukowaniem naszych dzieci ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J... Ć kartę niezalogowany
31 marca 2017r. o 16:23
Jak wam tak ciężko belfry to zawsze możecie zmienić profesje na lzejszą i mieć takie,"przywileje jak górnicy i policjanci "Nikt wam nie broni. Od wielu lat były podstawówki 8- klasowe i był porządek w porównaniu z tym bajzlem w gimnazjach. Zmiana jak najbardziej potrzebna. Po co Giertych zmieniał coś co od wielu lat funkcjonowało b. Dobrze. Do roboty kałamarze. W dupach wam się przewraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 marca 2017r. o 16:27
co ma Giertych do tego?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NIE POPIERAM TEGO STRAJKU niezalogowany
31 marca 2017r. o 16:35
~~ann napisał(a): Mam tam znajomych i wiem, że nie wszyscy nauczyciele strajkują - portal podaje błędne informacje.
Komentarz - poziom ucznia (tego) gimnazjum - jest tam zatrudnionych ok.40 nauczycieli strajkuje tylko 26 !!!! Więc gdzie masz te "błędne" informacje??

Moim zdaniem nauczyciele mają dobrze bo nic nie robią a zarabiają więcej od pielęgniarek. Jeżeli to pielęgniarki by strajkowały - rozumiem , bo one po 12H pracy na nocnej lub dziennej zmianie zarabiają mniej niż nauczyciel za 6-cio godzinny dzień w pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
31 marca 2017r. o 16:40
~~ napisał(a): To trzeba było taką informację zweryfikować, zanim ją zamieściliście. Kropka.


Weryfikuje się zwykle informacje ze źródeł niewiarygodnych. To było wiarygodne. Kropka.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 marca 2017r. o 16:50
~~J... Ć kartę napisał(a): Od wielu lat były podstawówki 8- klasowe i był porządek w porównaniu z tym bajzlem w gimnazjach.


Były "8- klasowe".
Ciekawa ta twoja podstawówka - jakiś moloch. Uczęszczałeś 11 lat ale z mierny skutkiem - końcowego sukcesu nie było?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.