Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

działka w gromadce

~~On niezalogowany
2 czerwca 2017r. o 14:30
Na Szkolnej jest dom w stanie surowym do kupienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15892
#atheaeth nieaktywny
2 czerwca 2017r. o 20:24
Własna działeczka, ogród.. Marzenie wielu osób, w tym moje :) To musi być piękne uczucie siedzieć z rodzinką we własnym ogrodzie i spędzać na spokojnie czas :) Do tego ogród upiększyć jakąś śliczną altanką.. ostatnio widziałem takie! Dokładnie to na tej stronie: https://alt-drew-cosmo.pl/ogrod/altany-ogrodowe/. Jak dla mnie wyglądają super, a wy co sądzicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 13:13
Gromadka tylko dla ludzi żyjących z socjali lub emerytów i rencistów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~vip niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 16:09
W ....pie byłeś,...wno wiesz.Gromadka nie dla leszczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 21:52
No dokładnie! Gromadka nie dla leszczy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miko niezalogowany
4 czerwca 2017r. o 6:36
Gromadka taka sama miejscowości, jak wiele innych, spokojnie można u nas żyć i pracować. Pracy na strefie w Osłej jest dużo.

Działki do sprzedania na ulicy Polnej obok stadionu, reklama wisi obok banku i sklepu Dino.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14522
#siwy0202 nieaktywny
5 czerwca 2017r. o 18:25
~~On napisał(a): Na Szkolnej jest dom w stanie surowym do kupienia.

WIEM WIDZIAŁEM FAJNY ALE NA CHWILE OBECNĄ NIE MAM TYLE PIENIĘDZY


Dopisane 05.06.2017r. o godz. 18:25:

~~miko napisał(a): Gromadka taka sama miejscowości, jak wiele innych, spokojnie można u nas żyć i pracować. Pracy na strefie w Osłej jest dużo.

Działki do sprzedania na ulicy Polnej obok stadionu, reklama wisi obok banku i sklepu Dino.

fajnę miejsce ale wolał bym gdześ w okolicy ulic szkolnej,leśnej,słonecznej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fetny niezalogowany
5 czerwca 2017r. o 18:40
Jak nie masz kasy,to z czym do ludzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza