Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poświadczyli nieprawdę?
~~jola niezalogowany
29 maja 2017r. o 19:35
Najwyższa pora zrobić porządek ze śmietanką z MZGK i układy i układunki pana prezydenta Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 maja 2017r. o 19:57
~~ napisał(a): Patologia.
"Nasz" umoczył ? Wyciszamy i umarzamy, piętnujemy donosiciela
"Wróg" umoczył ? Do rozbiórki ! No i medal dla obrońcy ładu i takich tam.

Gdyby sprawy nie zgłosił radny Mucha tylko zwykły, ekhm, Kowalski, opcje byłyby dwie: zastraszenie ("wycofaj, bo ....") albo próba przekupstwa (czym byłby Pani/Pan zainteresowana/y aby wycofać ... ?")

Nie macie pojęcia ile realizacji jest - dzięki powyższemu schematowi - niezgodnych nie tylko z projektami, ale i zaleceniami do nich. A jako że ryba się psuje od głowy, problem dotyczy nie tylko pieniędzy publicznych.


No właśnie. Martwi mnie postawa Naszej Prokuratury i Policji. Osoby zgłaszające ,które piastują ważne funkcje publiczne, których zdanie jest jak opinia biegłego to dla naszych organów ścigania to jest nic nie znaczące piśmidło. Mam wrażenie ,że Polska Policja i Prokuratura nie ma merytorycznego przygotowania do prowadzenia postępowań z zakresu przestępczości administracyjnej i woli odmówić wszczęcia lub umorzyć wszczęte dochodzenie. Myślę ,że kiedyś ktoś im to wygrzebie. Puki co to łatwiej uziemnić zgłaszającego nieprawidłowości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~news niezalogowany
29 maja 2017r. o 20:04
- ludzie , jaki macie problem ?? przeciez to jakas bzdura :D komus to bedzie przeszkadzac ,ze 3 metry bedzie w jedna czy druga strone ?? ale wam sie nudzi , tez bym tak chcial ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dźesika niezalogowany
29 maja 2017r. o 20:20
~~news napisał(a): - ludzie , jaki macie problem ?? przeciez to jakas bzdura :D komus to bedzie przeszkadzac ,ze 3 metry bedzie w jedna czy druga strone ?? ale wam sie nudzi , tez bym tak chcial ;)


To po jaki wuj PISowszczyku są projekty ,inspektor nadzoru,kierownik budowy?
Niech robole budują jak im pasuje.Wielkie halo,prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konar niezalogowany
29 maja 2017r. o 20:22
Hejt, hejt za hejtem i hejta pogania. Policja, prokuratura, co oni nie maja poważniejszych spraw tylko bzdurami się zajmować. Radochę Wam sprawia to ze kogoś obsmarują, a może wsadzą.
Pytam jakie to przestępstwo, że przeniesiono czarpak wody z jednej strony na drugą. Czy to jest zmiana istotna czy nie niech to ocenią do tego powołane służby administracyjne. W pierwszej kolejności nadzór budowlany. Nie sadze, aby stary wyga Pokładek zinwentaryzował coś czego w danym miejscu brak, no chyba że głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauci niezalogowany
29 maja 2017r. o 20:24
Nie może każdy robić co chce i to tolerować. Spróbuj przesunąć swój płot o 1 metr, zobaczysz co się stanie, co ci urzędnicy zgotują. Ich też obowiązuje prawo. Spróbuj w Sądzie skłamać, zobaczysz co się stanie.

Prawo należy przestrzegać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andi niezalogowany
29 maja 2017r. o 22:01
dziwna aktywnośc po ogłoszeniu ustawy o "dwukadencyjności" to nie przypadek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
29 maja 2017r. o 22:26
~~ napisał(a): Z tego co ja się domyślam ( a nie jestem prorokiem) to nasza Prokuratura sprawę umorzy. Nie będzie to dla mnie żadne zaskoczenie.
Prędzej Mucha stanie przed sądem nisz urzędnik. :*


A no sprawdzimy, czy idzie nowe, bo po staremu to urzędnik zawinił a cygana powiesili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza