Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nielegalne, śmierdzące wysypisko w Bolesławcu
1
emem
30 maja 2017r. o 19:54
~~Co Ty powiesz? napisał(a):
emem napisał(a): Skorn, ludzie maja do nas zaufanie i zglaszaja kolejne dzikie wysypiska.

Jakieś trzy lata temu gdy "promowaliście" się na święcie ceramiki , latałeś jak szalony między ludźmi wciskając im "gazety" , które po chwili lądowały na bruku rynku. Sprzątaliście później rynek ??


Gazety jak już :-) Tak, każdy egzemplarz, który znalazlem na ulicy podnosilem i zabierałem :) No, ale inni podejmuja decyzje za siebie :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolczyk niezalogowany
30 maja 2017r. o 21:07
"Całą tę sprawę rozdmuchał radny Adam Biesiadecki, który zamiast mnie powiadomić, że coś śmierdzi napisał pismo do Straży Miejskiej i innych urzędów. - Gdyby do mnie zadzwonił, natychmiast bym zareagował."

To się znaczy ,że Pan nosa nie masz czy o co chodzi? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kl niezalogowany
30 maja 2017r. o 22:39
To są jaja gość chwalił się że na swojej działce zrobi co zechce i że drzewa prędzej czy pok niej też wytnie a teraz winą obarcza radnego. A przecież rozmawiał pan z radnym i informował pana o niezadowoleniu mieszkańców a teraz pan mówi ze mógł Panu powiedzieć i nie siać afery masakra układy w mieście to nie wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mada niezalogowany
30 maja 2017r. o 22:55
Tam unosi od jakiegoś czasu smród. A wywozi gruz i różne śmieci od pół roku chyba. Sprawa była zglaszana do straży miejskiej ale cóż jakoś reakcji nie było. Przyjechali popatrzyli i pojechali gówno robiąc z tym. A on nie ma prawa wywozic sobie tak o i robić co chce. Więc może ktoś wkoncu ruszy dupe i coś z tym zrobi. Choćby nasza miejska straż albo policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~temi niezalogowany
31 maja 2017r. o 11:15
...."zapomniałem tylko o księdzu"... a co ? ksiądz miał to wysypisko poświęcić ? Wytłumacz to Adasiu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~adc niezalogowany
31 maja 2017r. o 18:56
Z tego co się orientuje to drzewa można wycinać jak się komu to podoba, byleby były na jego działce i tu należy podziękować naszej partii rządzącej, która na to pozwoliła. Każdy korzysta na tym jak może ;) W tej kwestii nie widzę żadnego problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bb niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 7:43
O ile nie jest to związane z działalnością gospodarczą. Bo jak jest to wystarczy to większe opłaty jak kiedys. Hmmm wydział ochrony środowiska powinien latać z metrowka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 20:36
na Zabobrzu się rypło to widzę, że teraz wszystko zwozi na Bema na działkę ojca - swoją drogą też już zaczyna tam śmierdzieć , ciężarowe co chwilę podjężdżają - a tam jest zakaz, jak wygrał przetarg na utrzymanie miasta to dopiero będą zwozić -dziad a nie biznesmen!!!!!!!!1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego