Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~Pozłocista Karagana niezalogowany
17 marca 2021r. o 12:12
Uśmiechnięta gębą Urbana, wydrukuj sobie, pokoloruj, wyretuszuj, obij w ramkę i powieś nad kominkiem i zaglądaj w tą gębę jak będziesz się delektował radzieckim koniakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoszara Celozja niezalogowany
17 marca 2021r. o 13:24
"Tymoteusz Szydło pracuje

pod zmienionym nazwiskiem

w firmie ERG Bieruń Folie jako przedstawiciel handlowy ds. dystrybucji worków foliowych.


Jej udziałowcem jest nie kto inny, jak Daniel Obajtek oraz jego matka."

Sami widzicie, to działa, święte słowa: "wystarczyło nie kraść"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Kosaciec niezalogowany
17 marca 2021r. o 14:12
Były duchowny i syn premier Beaty Szydło pracuje pod zmienionym nazwiskiem w firmie ERG Bieruń-Folie, której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka Halina. To spółka, która w ostatnich latach dostała kilkadziesiąt milionów złotych publicznych dotacji i grantów.

wystarczy nie kraść a rabować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zszarzały Kosaciec niezalogowany
17 marca 2021r. o 14:21
PiS broni Obajtka jak niepodległości! Media donoszą, że ex ksiądz Tymoteusz Szydło, pod zmienionym nazwiskiem‼️pracuje w firmie, w której udziały ma Obajtek‼️Odkąd PiS rządzi,spółka otrzymała 29,7mln zł dofinansowania zNCBiR na... badania zw. z produkcją folii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudny Pieris niezalogowany
17 marca 2021r. o 14:28
Nie kłam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Przypołudnik niezalogowany
17 marca 2021r. o 14:39
~Brudny Pieris napisał(a): Nie kłam


Ksiądz przez półtora roku gwałcił i okaleczał 12-latkę. Sprawa trafiła do prokuratury

Marianna ma dziś 19 lat, a ksiądz, który ją gwałcił i torturował, pozostaje na wolności. Dziewczyna boi się, że może on krzywdzić inne dziecko. Podczas przesłuchania prokuratura zasypywała Mariannę pytaniami. – Sugerowano, kolejny raz, że być może ja na przykład świadczyłam usługi – opowiada

To wszystko zaczęło się w 2013 r. Ja miałam wtedy 12 lat, jak poszłam na kółko biblijne – opowiada reporterom stacji Marianna.

Ksiądz gwałcił ją co piątek i groził, że zabije. Ciął też jej plecy i miejsca intymne nożem. – Brał taki nożyk, po prostu kazał mi się położyć. I tak jeździł po ciele, dopóki nie przeciął. (...) Już wolałam ten nóż, bo to przynajmniej nie sprawiało, że czułam się taka okropnie brudna po prostu, tak strasznie się wstydziłam – mówi 19-latka.

Dziewczyna chciała popełnić samobójstwo. Przed rzuceniem się pod ciężarówkę uratowała ją osoba, która niedawno wyszła z więzienia i namówiła, by 19-latka opowiedziała o wszystkim mamie.

Sprawa została zgłoszona do prokuratury w Miechowie, ale szybko ją umorzono. – Usłyszałam od jednej z pań, które siedziały na sali i mnie przesłuchiwały: uważaj tam na siebie, bo ładna jesteś .



JAK NAM OJCA ZAPUSZKUJĄ TO KTO NAS POPROWADZI DO DOMU PANA ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Przypołudnik niezalogowany
17 marca 2021r. o 16:50
~~Brunatnozielony Przypołudnik napisał(a):
~Brudny Pieris napisał(a): Nie kłam


Ksiądz przez półtora roku gwałcił i okaleczał 12-latkę. Sprawa trafiła do prokuratury

Marianna ma dziś 19 lat, a ksiądz, który ją gwałcił i torturował, pozostaje na wolności. Dziewczyna boi się, że może on krzywdzić inne dziecko. Podczas przesłuchania prokuratura zasypywała Mariannę pytaniami. – Sugerowano, kolejny raz, że być może ja na przykład świadczyłam usługi – opowiada

To wszystko zaczęło się w 2013 r. Ja miałam wtedy 12 lat, jak poszłam na kółko biblijne – opowiada reporterom stacji Marianna.

Ksiądz gwałcił ją co piątek i groził, że zabije. Ciął też jej plecy i miejsca intymne nożem. – Brał taki nożyk, po prostu kazał mi się położyć. I tak jeździł po ciele, dopóki nie przeciął. (...) Już wolałam ten nóż, bo to przynajmniej nie sprawiało, że czułam się taka okropnie brudna po prostu, tak strasznie się wstydziłam – mówi 19-latka.

Dziewczyna chciała popełnić samobójstwo. Przed rzuceniem się pod ciężarówkę uratowała ją osoba, która niedawno wyszła z więzienia i namówiła, by 19-latka opowiedziała o wszystkim mamie.

Sprawa została zgłoszona do prokuratury w Miechowie, ale szybko ją umorzono. – Usłyszałam od jednej z pań, które siedziały na sali i mnie przesłuchiwały: uważaj tam na siebie, bo ładna jesteś .



JAK NAM OJCA ZAPUSZKUJĄ TO KTO NAS POPROWADZI DO DOMU PANA ?


Piekła się boję ,wie ktoś ile zapłacę za drogę do nieba ? Dudy nie dam ,stara 17 letnia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 marca 2021r. o 21:17
:)


Dopisane 17.03.2021r. o godz. 21:17:

''Lider ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia wystosował przejmujący apel do swoich fanów. - Bardzo was proszę o sypnięcie groszem - mówił w transmisji na żywo na swoim profilu na Facebooku. Jak stwierdził, zebrane dotychczas około trzy miliony złotych, zostały "już dawno wydane".

Lider ruchu Polska 2050 codziennie spotyka się z fanami na porannych transmisjach na żywo. Dziś miał do nich ważną prośbę.

- Bardzo serdecznie Was proszę o wpłatę. Uruchomiliśmy mnóstwo narzędzi - newslettera, docieranie do darczyńców na różne sposoby, płatności cykliczne. Mam do Was taką sprawę, że tam u nas na tym liczniku dobijamy do trzech milionów. Zróbmy dziś te trzy miliony, bo jak dojdziemy do tych trzech milionów, to technika nam powiedziała, że wtedy skręcamy licznik i wtedy ustawiamy cele miesięczne, które będzie nam łatwiej zbierać''

a może tutaj apeluj? ;D[img=1616012261_3xj96ld.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima