Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 9:24
Horus napisał(a): no to wytłumacz mi po swojemu różnice...;)


Katolicy to chrześcijanie, którzy uznają zwierzchność Watykanu. Ale spora liczba chrześcijan katolikami nie jest. Nie można więc używać tych dwóch pojęć zamiennie. Słyszałem o projektach stworzenia katolickich osiedli w Polsce, ale to dopiero w fazie projektów. Możliwe że jacyś zielonoświatkowcy czy inni mormoni zamieszkali w jednym bloku i pilnują w nim swoich zasad. Nie widzę jednak powodu by czepiać się katolików, nie znając szczegółów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 10:15
spoko...

ale nie zmienia to faktu że uogólnienie ''kraj katolicki'' jest tu często używane ...

nie ''kraj chrześcijański'' a własnie ''katolicki''

stąd mój ''katoland'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Sośnica niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 10:33
pisowscy politycy bez honoru,
Księża bez wiary,
Artyści bez talentu,
Sędziowie, bez poczucia sprawiedliwości,

witajcie w szatańskiej pisobolszewii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 10:36
Ty po prostu lubisz używać "skrótów myślowych" typu ksiądz-pedofil, chrześcijanin-katolik. Za mądre to to nie jest, ale cóż począć :| nie każdy urodził się Einsteinem i musi sobie upraszczać rzeczywistość, bo inaczej nie ogarnia :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 11:06
~~Bordowa Smagliczka napisał(a): Ty po prostu lubisz używać "skrótów myślowych" typu ksiądz-pedofil, chrześcijanin-katolik. Za mądre to to nie jest, ale cóż począć :| nie każdy urodził się Einsteinem i musi sobie upraszczać rzeczywistość, bo inaczej nie ogarnia :P


nieważne jest dla mnie czy uważasz to za mądre czy głupie bo takich ''skrótów myślowych '' jest całkiem sporo w przestrzeni nawet medialnej ...
częst to słyszę nawet w tiwi...

a więc tam jest niewielu ''einstainów'' ;)

pamiętaj też że internet rządzi się tez innymi prawami więc pisanie tu czegośc co przypomina ''elaborat'' raczej nie trawi do zbyt wielu...


z tymi ''skrótami myślowymi '' jest podobnie jak ze słynnym ''wyrywaniem z kontekstu'' ;)
myślisz że tego ''nie ogarniam''?

spoko...daję radę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 12:55
~~Białoszara Sośnica napisał(a): pisowscy politycy bez honoru,
Księża bez wiary,
Artyści bez talentu,
Sędziowie, bez poczucia sprawiedliwości,

witajcie w szatańskiej pisobolszewii

Ale za to śmierdziel żoliborski żyjący na kocią łapę z kotem to śmiech na całą Polskę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 12:58
Horus napisał(a):
myślisz że tego ''nie ogarniam''?


Nie, nie myślę, gdyż myślenie mnie męczy. Ja to po prostu wiem. Przecież to widać gołym okiem :P
Co ci na twoim okopresie , to tutaj przepiszesz, po drodze jeszcze uprościsz i mamy to co widać. A że z rzeczywistością te twoje wpisy nie maja wiele wspólnego... To już chyba tylko twój problem, bo nie wiem czy ktoś tu jeszcze traktuje poważnie twoje wpisy. Ale skoro rola wioskowego głupka ci pasuje... rób co uważasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 kwietnia 2021r. o 13:00
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Horus napisał(a):
myślisz że tego ''nie ogarniam''?


Nie, nie myślę, gdyż myślenie mnie męczy.


widać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.