Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Wesoły Romek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:06
~~Pegasus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a):

Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .

Nie patrzę na rzeczywistość z tej perspektywy. Kaczyński w jednym z realizowanych celów może działać zgodnie z prawem Bożym, wtedy go popieram. I poprę każdego, kto będzie realizował podobne cele. Jeśli jednak takiemu Kaczyńskiemu odwali jak z piątką dla zwierząt, to nie będzie miał mojego poparcia. Bycie za kimś, niezależnie co robi to głupota, i wyrzeczenie się własnych przekonań. Jak to wcześniej tłumaczyłem horusowi, jest to ewidentne wyrzeczenie się części swojego człowieczeństwa.


A to że na jego polecenie inwigilowani są przeciwnicy polityczni a nawet Pisowscy żeby mieć na nich haki to ci się podoba ,czyli chciał byś żeby ktoś nagrywał twoją starą jak się puszcza na lewo .?

Wielebny Tytoń żyje w celibacie :) z kochanką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wysoki niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:15
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pegasus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a):

Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .

Nie patrzę na rzeczywistość z tej perspektywy. Kaczyński w jednym z realizowanych celów może działać zgodnie z prawem Bożym, wtedy go popieram. I poprę każdego, kto będzie realizował podobne cele. Jeśli jednak takiemu Kaczyńskiemu odwali jak z piątką dla zwierząt, to nie będzie miał mojego poparcia. Bycie za kimś, niezależnie co robi to głupota, i wyrzeczenie się własnych przekonań. Jak to wcześniej tłumaczyłem horusowi, jest to ewidentne wyrzeczenie się części swojego człowieczeństwa.


A to że na jego polecenie inwigilowani są przeciwnicy polityczni a nawet Pisowscy żeby mieć na nich haki to ci się podoba ,czyli chciał byś żeby ktoś nagrywał twoją starą jak się puszcza na lewo .?
Wielebny Tytoń żyje w celibacie :) z kochanką :)


Romek aleś przywalił jak łysy w beton. Pogratuluj sobie. .......... Już pogratulowałem? Aleś ty mundry. Romek tys wielikij maładiec,. .........aleś ty bolszyj:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:19
~~Wysoki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pegasus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a):

Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .

Nie patrzę na rzeczywistość z tej perspektywy. Kaczyński w jednym z realizowanych celów może działać zgodnie z prawem Bożym, wtedy go popieram. I poprę każdego, kto będzie realizował podobne cele. Jeśli jednak takiemu Kaczyńskiemu odwali jak z piątką dla zwierząt, to nie będzie miał mojego poparcia. Bycie za kimś, niezależnie co robi to głupota, i wyrzeczenie się własnych przekonań. Jak to wcześniej tłumaczyłem horusowi, jest to ewidentne wyrzeczenie się części swojego człowieczeństwa.


A to że na jego polecenie inwigilowani są przeciwnicy polityczni a nawet Pisowscy żeby mieć na nich haki to ci się podoba ,czyli chciał byś żeby ktoś nagrywał twoją starą jak się puszcza na lewo .?
Wielebny Tytoń żyje w celibacie :) z kochanką :)


Romek aleś przywalił jak łysy w beton. Pogratuluj sobie. .......... Już pogratulowałem? Aleś ty mundry. Romek tys wielikij maładiec,. .........aleś ty bolszyj:)

O curwa ale kyrk :) Wysoki Tytoń zmienił nick :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:19
~~Wesoły Romek napisał(a):
Wielebny Tytoń żyje w celibacie :) z kochanką :)

A dlaczego w celibacie? Nie jestem osobą duchowną. Mam żonę, dzieci, wnuki. Żeby kochać Boga, nie trzeba od razu zakładać sutanny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wysoki niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:24
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wysoki napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pegasus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a):

Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .

Nie patrzę na rzeczywistość z tej perspektywy. Kaczyński w jednym z realizowanych celów może działać zgodnie z prawem Bożym, wtedy go popieram. I poprę każdego, kto będzie realizował podobne cele. Jeśli jednak takiemu Kaczyńskiemu odwali jak z piątką dla zwierząt, to nie będzie miał mojego poparcia. Bycie za kimś, niezależnie co robi to głupota, i wyrzeczenie się własnych przekonań. Jak to wcześniej tłumaczyłem horusowi, jest to ewidentne wyrzeczenie się części swojego człowieczeństwa.


A to że na jego polecenie inwigilowani są przeciwnicy polityczni a nawet Pisowscy żeby mieć na nich haki to ci się podoba ,czyli chciał byś żeby ktoś nagrywał twoją starą jak się puszcza na lewo .?
Wielebny Tytoń żyje w celibacie :) z kochanką :)


Romek aleś przywalił jak łysy w beton. Pogratuluj sobie. .......... Już pogratulowałem? Aleś ty mundry. Romek tys wielikij maładiec,. .........aleś ty bolszyj:)
O curwa ale kyrk :) Wysoki Tytoń zmienił nick :)


Romek ty taki wielikij jak kamanda pinka flojda albo kak koń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:27
~~Wesoły Romek napisał(a):
Wielebny Tytoniu, gdy by klechy wierzyły w to co głoszą, to by brudnych łap nie wsadzali dzieciom w majtki, bo kara boska, nie okradali by Polski , bo kara boska, gdzie był ten miłosierny Bóg gdy mordowali dzieci w Kanadzie czy w obozach koncentracyjnych , no gdzie?.

Masz rację, gdyby na prawdę wierzyli, nie byłoby tyle zła w Kościele. Na szczęście jest w nim też wiele dobra.
Pytasz gdzie był Bóg? On jest wszechobecny, w każdym miejscu i o każdym czasie. Ale to my żyjemy na Ziemi i to nasze życie, a nie jego. Sami podejmujemy wybory, sami popełniamy błędy. Bóg nie może żyć za nas. Nasz wolność polega też na zdolności do popełniania strasznych czynów. Równie dobrze mógłbym spytać gdzie jest Bóg jak co roku miliony dzieci są zabijane w łonach swoich matek. Bywało że cierpliwość Boga się wyczerpywała i a to sprowadził ogień z nieba, a to potop. My też pewnie w końcu się doigramy. A jeśli nie, to i tak każdy z nas odpowie za wszystko co zrobił złego czy dobrego na Ziemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Sanwitalia niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 16:59
Takiego jak wyżej pierdzielenia klechów nie da się czytać spokojnie!
Szczyt hipokryzji i zakłamania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 17:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Wielebny Tytoniu, gdy by klechy wierzyły w to co głoszą, to by brudnych łap nie wsadzali dzieciom w majtki, bo kara boska, nie okradali by Polski , bo kara boska, gdzie był ten miłosierny Bóg gdy mordowali dzieci w Kanadzie czy w obozach koncentracyjnych , no gdzie?.

Masz rację, gdyby na prawdę wierzyli, nie byłoby tyle zła w Kościele. Na szczęście jest w nim też wiele dobra.
Pytasz gdzie był Bóg? On jest wszechobecny, w każdym miejscu i o każdym czasie. Ale to my żyjemy na Ziemi i to nasze życie, a nie jego. Sami podejmujemy wybory, sami popełniamy błędy. Bóg nie może żyć za nas. Nasz wolność polega też na zdolności do popełniania strasznych czynów. Równie dobrze mógłbym spytać gdzie jest Bóg jak co roku miliony dzieci są zabijane w łonach swoich matek. Bywało że cierpliwość Boga się wyczerpywała i a to sprowadził ogień z nieba, a to potop. My też pewnie w końcu się doigramy. A jeśli nie, to i tak każdy z nas odpowie za wszystko co zrobił złego czy dobrego na Ziemi.


Tytuś, Romek, co sam się nazywa Wesoły, nie jest wesoły, a otumaniony. Z tymi dziećmi w Kanadzie to stary, znany temat sprzed 40 lat, odgrzany teraz na fali walki z Kościołem Katolickim. A prawda wygląda trochę inaczej.
Można poczytać np tu https://pl.aleteia.org/2021/07/08/masowe-groby-dzieci-w-kanadzie-analiza/

Niekumaty Romek i tak nic z tego nie zrozumie i będzie pisał bzdury o obozach koncentracyjnych dla dzieci, ale to już jego problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.