Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ognistoczerwona Żurawka niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:49
~~Kremowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwony Pażdźiernikowiec napisał(a): ,,Pewnie nawet bez przeczytania polecanego tekstu powtarzanie propagandy!''

Aleteia -to inicjatywa powołana do życia przez grupę katolików. Od początku inicjatywa ta realizowana była przy wsparciu ze strony Papieskiej Rady Środków Społecznego Przekazu i Papieskiej Rady do spraw Nowej Ewangelizacji. Aleteia prowadzi swoją działalność redakcyjną w jedności z Magisterium Kościoła, a także z dykasteriami Stolicy Apostolskiej, konferencjami episkopatów, zakonami i wspólnotami religijnymi. Przedstawiciele niektórych z wyżej wymienionych instytucji wchodzą, na prawach członkowskich, w skład zarządu Fundacji na rzecz Ewangelizacji przez Media (FEM). W Polsce Aleteia prowadzi swą działalność we współpracy z Katolicką Agencją Informacyjną (KAI). Funkcję dyrektora wydawniczego Aletei Polska pełni prezes KAI, Marcin Przeciszewski.

CZARNI BRONIĄ CZARNYCH .


Piszą o faktach, które łatwo sprawdzić. W różnych językach. Czarni prezentują swoje stanowisko, niestety w niszowych wydawnictwach i na niszowych portalach. Czerwono-tęczowi mają w swoich rękach 90% mediów i piorą na lewicową modłę mózgi - co widać też często na tym forum.

Pewna czytelniczka ze Świdnicy poszła do dużego sklepu po gazetę Adora ,ale wszystkie gazety których nie wykupił Obajtek były poprzykrywane i niewidoczne przez gazety wójta Pcimia ,tak działa mafia .


Widać, że gazety to ty w rękach chyba nigdy nie miałaś/eś. I mówisz, że w dużym sklepie, czyli na 100% zachodniej korporacji, wójt z Pcimia ma takie wejścia.
I jaką to gazetę chciała kupić? Adora? To chyba jakiś nowiutki tytuł, bo jeszcze nie widziałem, a często w kiosku z gazetami jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyrektor Tadeusz niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:52
~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwony Pażdźiernikowiec napisał(a): ,,Pewnie nawet bez przeczytania polecanego tekstu powtarzanie propagandy!''

Aleteia -to inicjatywa powołana do życia przez grupę katolików. Od początku inicjatywa ta realizowana była przy wsparciu ze strony Papieskiej Rady Środków Społecznego Przekazu i Papieskiej Rady do spraw Nowej Ewangelizacji. Aleteia prowadzi swoją działalność redakcyjną w jedności z Magisterium Kościoła, a także z dykasteriami Stolicy Apostolskiej, konferencjami episkopatów, zakonami i wspólnotami religijnymi. Przedstawiciele niektórych z wyżej wymienionych instytucji wchodzą, na prawach członkowskich, w skład zarządu Fundacji na rzecz Ewangelizacji przez Media (FEM). W Polsce Aleteia prowadzi swą działalność we współpracy z Katolicką Agencją Informacyjną (KAI). Funkcję dyrektora wydawniczego Aletei Polska pełni prezes KAI, Marcin Przeciszewski.

CZARNI BRONIĄ CZARNYCH .


Piszą o faktach, które łatwo sprawdzić. W różnych językach. Czarni prezentują swoje stanowisko, niestety w niszowych wydawnictwach i na niszowych portalach. Czerwono-tęczowi mają w swoich rękach 90% mediów i piorą na lewicową modłę mózgi - co widać też często na tym forum.


Oczywiście ,Lolek nic nie wiedział a Stachu niczego nie pamięta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 stycznia 2022r. o 20:53
chętnemu oddam chyba całe roczniki Angory ... chyba z trzech lat...
piszę ''chyba'' bo ostatnio dałem znajomemu coś około dwudziestu bez zaglądania jakie numery zabrał ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:58
~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a): ~~Kremowy Pięciornik napisał(a): Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwony Pażdźiernikowiec napisał(a): ,,Pewnie nawet bez przeczytania polecanego tekstu powtarzanie propagandy!''

Aleteia -to inicjatywa powołana do życia przez grupę katolików. Od początku inicjatywa ta realizowana była przy wsparciu ze strony Papieskiej Rady Środków Społecznego Przekazu i Papieskiej Rady do spraw Nowej Ewangelizacji. Aleteia prowadzi swoją działalność redakcyjną w jedności z Magisterium Kościoła, a także z dykasteriami Stolicy Apostolskiej, konferencjami episkopatów, zakonami i wspólnotami religijnymi. Przedstawiciele niektórych z wyżej wymienionych instytucji wchodzą, na prawach członkowskich, w skład zarządu Fundacji na rzecz Ewangelizacji przez Media (FEM). W Polsce Aleteia prowadzi swą działalność we współpracy z Katolicką Agencją Informacyjną (KAI). Funkcję dyrektora wydawniczego Aletei Polska pełni prezes KAI, Marcin Przeciszewski.

CZARNI BRONIĄ CZARNYCH .


Piszą o faktach, które łatwo sprawdzić. W różnych językach. Czarni prezentują swoje stanowisko, niestety w niszowych wydawnictwach i na niszowych portalach. Czerwono-tęczowi mają w swoich rękach 90% mediów i piorą na lewicową modłę mózgi - co widać też często na tym forum.

Pewna czytelniczka ze Świdnicy poszła do dużego sklepu po gazetę Adora ,ale wszystkie gazety których nie wykupił Obajtek były poprzykrywane i niewidoczne przez gazety wójta Pcimia ,tak działa mafia .

Widać, że gazety to ty w rękach chyba nigdy nie miałaś/eś. I mówisz, że w dużym sklepie, czyli na 100% zachodniej korporacji, wójt z Pcimia ma takie wejścia.
I jaką to gazetę chciała kupić? Adora? To chyba jakiś nowiutki tytuł, bo jeszcze nie widziałem, a często w kiosku z gazetami jestem.


Miało być Agora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus bzdetuje niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 21:01
Horus napisał(a): łatwo też sprawdzić -nawet w tym temacie- jak tobie pierze się tu ''móżdżek'' :D
a ty to łykasz ...

a teraz napisz po raz kolejny jak to się boisz ''tęczowych'' ;D


Morus, znowu bzdetujesz.
Jedną z osób z najlepiej wypranym mózgiem (przez komiksy i TV) jesteś ty. Ciekawy z ciebie przypadek. Najlepsze jest to, że ty sam siebie za niezwykle bystrego i mądrego uważasz. Ale raczej nie znajdziesz nikogo, kto podziela twoją opinię :)

No to dobrej nocy! Geniuszu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Lawenda niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 21:07
~~Kremowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a): ~~Kremowy Pięciornik napisał(a): Ktoś napisał: ~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwony Pażdźiernikowiec napisał(a): ,,Pewnie nawet bez przeczytania polecanego tekstu powtarzanie propagandy!''

Aleteia -to inicjatywa powołana do życia przez grupę katolików. Od początku inicjatywa ta realizowana była przy wsparciu ze strony Papieskiej Rady Środków Społecznego Przekazu i Papieskiej Rady do spraw Nowej Ewangelizacji. Aleteia prowadzi swoją działalność redakcyjną w jedności z Magisterium Kościoła, a także z dykasteriami Stolicy Apostolskiej, konferencjami episkopatów, zakonami i wspólnotami religijnymi. Przedstawiciele niektórych z wyżej wymienionych instytucji wchodzą, na prawach członkowskich, w skład zarządu Fundacji na rzecz Ewangelizacji przez Media (FEM). W Polsce Aleteia prowadzi swą działalność we współpracy z Katolicką Agencją Informacyjną (KAI). Funkcję dyrektora wydawniczego Aletei Polska pełni prezes KAI, Marcin Przeciszewski.

CZARNI BRONIĄ CZARNYCH .


Piszą o faktach, które łatwo sprawdzić. W różnych językach. Czarni prezentują swoje stanowisko, niestety w niszowych wydawnictwach i na niszowych portalach. Czerwono-tęczowi mają w swoich rękach 90% mediów i piorą na lewicową modłę mózgi - co widać też często na tym forum.

Pewna czytelniczka ze Świdnicy poszła do dużego sklepu po gazetę Adora ,ale wszystkie gazety których nie wykupił Obajtek były poprzykrywane i niewidoczne przez gazety wójta Pcimia ,tak działa mafia .

Widać, że gazety to ty w rękach chyba nigdy nie miałaś/eś. I mówisz, że w dużym sklepie, czyli na 100% zachodniej korporacji, wójt z Pcimia ma takie wejścia.
I jaką to gazetę chciała kupić? Adora? To chyba jakiś nowiutki tytuł, bo jeszcze nie widziałem, a często w kiosku z gazetami jestem.


Miało być Agora



Agora? To wydawca Gazety Wybiórczej. Nie ma takiej gazety Agora, czytelniczko/czytelniku. Ja tam sobie myślę, że ludzie znają tytuły gazet, które kupują. A nie znają, bo nie czytają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 stycznia 2022r. o 21:07
a skąd u ciebie przekonanie że mam się za takiego?
ale skoro sam o czymś takim piszesz to może ...;D

ja tu nie jestem dla publiki ...ja tu nie jestem dla zbierania ''lajków'' :D
no i nie licz na to że zaproszę cię ''do znajomych''
za tępy jesteś ...;D
stąd te twoje ''komiksy'' bo nic więcej nie przychodzi ci do jak widać pustego łba...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 22:41
Horus napisał(a): ja tu nie jestem dla publiki

tylko po to tu jestes ,falusie forumowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo