Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 10:55
Horus napisał(a):
honor? ...ojczyzna?
dzisiaj to puste słowa co potwierdzają działania władz zarówno politycznych jak i kościelnych ...


Nie szukaj usprawiedliwienia w słabości innych.
Lepiej szukaj siły w sobie. Wiem jakie to trudne. I dlatego jak nie znajduje siły w sobie to proszę o nią Boga. I dostaję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mejza niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 11:10
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
honor? ...ojczyzna?
dzisiaj to puste słowa co potwierdzają działania władz zarówno politycznych jak i kościelnych ...


Nie szukaj usprawiedliwienia w słabości innych.
Lepiej szukaj siły w sobie. Wiem jakie to trudne. I dlatego jak nie znajduje siły w sobie to proszę o nią Boga. I dostaję.


Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 11:59
~~Mejza napisał(a):

Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .

Nie patrzę na rzeczywistość z tej perspektywy. Kaczyński w jednym z realizowanych celów może działać zgodnie z prawem Bożym, wtedy go popieram. I poprę każdego, kto będzie realizował podobne cele. Jeśli jednak takiemu Kaczyńskiemu odwali jak z piątką dla zwierząt, to nie będzie miał mojego poparcia. Bycie za kimś, niezależnie co robi to głupota, i wyrzeczenie się własnych przekonań. Jak to wcześniej tłumaczyłem horusowi, jest to ewidentne wyrzeczenie się części swojego człowieczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pegasus niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 12:27
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a):

Tą siłę przekazuje ci twój ,,bóg ''Kaczyński ,Morawiecki i Ziobro .Czyli święta trójca .

Nie patrzę na rzeczywistość z tej perspektywy. Kaczyński w jednym z realizowanych celów może działać zgodnie z prawem Bożym, wtedy go popieram. I poprę każdego, kto będzie realizował podobne cele. Jeśli jednak takiemu Kaczyńskiemu odwali jak z piątką dla zwierząt, to nie będzie miał mojego poparcia. Bycie za kimś, niezależnie co robi to głupota, i wyrzeczenie się własnych przekonań. Jak to wcześniej tłumaczyłem horusowi, jest to ewidentne wyrzeczenie się części swojego człowieczeństwa.


A to że na jego polecenie inwigilowani są przeciwnicy polityczni a nawet Pisowscy żeby mieć na nich haki to ci się podoba ,czyli chciał byś żeby ktoś nagrywał twoją starą jak się puszcza na lewo .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:18
Oczywiście że bym nie chciał. W ogóle dziwi mnie twoje pytanie. Przecież to jawne bezprawie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:36
Horus napisał(a):
swoją wolę ja oddałem władzy?...jakiej ?


Jeszcze się pytasz? Oddałeś serce, duszę i ciało lewakom.

Horus napisał(a):

a ty komu oddałeś swoją wolę ? przecież każdy twój wpis oparty jest o ''wolę '' Kościoła...;D
nie piszesz nic co by temu zaprzeczało ...
to że napiszesz po raz kolejny o jakiejś ''czarnej owcy'' to ma być twój sprzeciw przeciwko poczynaniom klechów? jesteś ''indoktrynałem'' i takim pozostaniesz ...;D
jesteś takim ''półproduktem'' Kościoła który ten sam spreparował bo właśnie na takich od wieków buduje swoje istnienie...
a to że ludzie są coraz bardziej otwarci na świat i coraz mniej wierzą w jakieś brednie o ''świętościach'' jest dla Kościoła cierniem w oku ...to że ludzie widzą ile zła jest w samym sercu Kościoła i od niego odchodzą boli takich jak ty ale jesteście tak ''zabetonowanymi hipokrytami '' że przez gardło wam nie potrafi przejść jedno słowo krytyki ...

Nie, nie oddałem swojej woli Kościołowi. Gdyby tak było to bym popierał bezkrytycznie wszystkie jego działania. A tych często nie rozumiem, lub wręcz się z nimi nie zgadzam. A że staję w jego obronie? Każdy porządny człowiek tak postąpi jak zobaczy, że kopią leżącego i to kopią w krocze. Jest wiele zła w Kościele, nie przeczę. Często się zastanawiam jakie jest jego źródło. Modlę się za Kościół, za kapłanów. Tyle mogę zrobić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:45
horusiku tak zwalczasz zło, że uważaj żebyś się nie pomylił i przez omyłkę siebie nie uszkodził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:05
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
swoją wolę ja oddałem władzy?...jakiej ?


Jeszcze się pytasz? Oddałeś serce, duszę i ciało lewakom.

Horus napisał(a):

a ty komu oddałeś swoją wolę ? przecież każdy twój wpis oparty jest o ''wolę '' Kościoła...;D
nie piszesz nic co by temu zaprzeczało ...
to że napiszesz po raz kolejny o jakiejś ''czarnej owcy'' to ma być twój sprzeciw przeciwko poczynaniom klechów? jesteś ''indoktrynałem'' i takim pozostaniesz ...;D
jesteś takim ''półproduktem'' Kościoła który ten sam spreparował bo właśnie na takich od wieków buduje swoje istnienie...
a to że ludzie są coraz bardziej otwarci na świat i coraz mniej wierzą w jakieś brednie o ''świętościach'' jest dla Kościoła cierniem w oku ...to że ludzie widzą ile zła jest w samym sercu Kościoła i od niego odchodzą boli takich jak ty ale jesteście tak ''zabetonowanymi hipokrytami '' że przez gardło wam nie potrafi przejść jedno słowo krytyki ...

Nie, nie oddałem swojej woli Kościołowi. Gdyby tak było to bym popierał bezkrytycznie wszystkie jego działania. A tych często nie rozumiem, lub wręcz się z nimi nie zgadzam. A że staję w jego obronie? Każdy porządny człowiek tak postąpi jak zobaczy, że kopią leżącego i to kopią w krocze. Jest wiele zła w Kościele, nie przeczę. Często się zastanawiam jakie jest jego źródło. Modlę się za Kościół, za kapłanów. Tyle mogę zrobić.


Wielebny Tytoniu, gdy by klechy wierzyły w to co głoszą, to by brudnych łap nie wsadzali dzieciom w majtki, bo kara boska, nie okradali by Polski , bo kara boska, gdzie był ten miłosierny Bóg gdy mordowali dzieci w Kanadzie czy w obozach koncentracyjnych , no gdzie?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.