Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 czerwca 2017r. o 9:18
DP napisał(a): ... To od nas zależy jacy będziemy, gdy ''narodzimy się na nowo''.
...


Dokładnie :) Ja jestem krokodylem , moja pierworodna córcia jest ośmiornicą , a synek jest jakimś ptakiem ... w pierwotnym istnieniu Duszy. Cieszy mnie to , że wierzysz w reinkarnację :)

Kiedy urodzę się na nowo , to też dokopię Luckowi :D

Tak mi dopomóż Stwórco :)

A jeśli prosić mogę , spytam Was ... przypomnijcie sobie swe pierwsze myśli , te z dzieciństwa i spróbujcie określić swą Duszę w odniesieniu do świata zwierząt.

Istnieje mylny pogląd , że reinkarnacja prowadzi do destrukcji. Reinkarnacja prowadzi , podobnie jak i ewolucja do Źródła :)

Jezus mówił ... a ja Mu wierzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 9:51
macie w swoim otoczeniu kogoś o imieniu Jezus?
zastanawia że w tak katolickim kraju jakoś mało ''Jezusów''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 10:40
czytałem opinię że dając dziecku takie imię można mu krzywdę wyrządzić ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Szatan, który kazał tańczyć ... Falco niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 10:45
Największa gwiazda polskiej telewizji lat 80-tych - Rubens de Falco nie żyje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zobaczyć człowieka , a nie jego czyn !! niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 11:52
trzecia wojna światowa już trwa , to wojna z islamskim terroryzmem , zostało zaatakowanych wiele państw i wiele państw bierze udział w kampanii antyterrorystycznej , tym co niszczy ludzkość jak wynika z doświadczeń pierwszej drugiej i trzeciej wojny światowej jest religia , która rodzi się ze zniewolenia człowieka , braku demokracji ,która charakterystyczna jest dla państw arabskich gdzie panują monarchie jak za średniowiecza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 12:20
a szata n z bogiem siedzą sobie przy szampanie i zacierają ręce z uciechy bo jeden i drugi mają to co chcieli :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 13:45
~~ napisał(a): Przed szatanem lewicowym nie trzeba się bronić - gorzej z tymi, ukrytymi, w sutannach.

Żaden szatan "lewicowy" nikomu nic złego nie zrobił.


Tak może pisać tylko ktoś, kto albo nic nie wie, albo ma po prostu mózg wyprany przez lewicową propagandę. Takie "drobne" przykłady lewicowego działania szatana z niedawnej historii: Lenin, Stalin, Hitler, Mao Tse Tung, Che Guevara, Pol Pot. I cała mas ich zwolenników. Dla "dobra" ludzkości wymordowali grubo ponad sto kilkadziesiąt milionów ludzi. Naprawdę uważasz, że lewicowe działanie szatana jest dobre?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 13:51
~~ napisał(a): Wszystkie religie są przedsionkiem wojen. Taka prawda ale to w imię bogów mordowano ludzi itd. W imię dobrego Boga...


Przedsionkiem wojen nie są religie. Pisałem przed chwilą komuś niedouczonemu o zasługach lewicy na usługach szatana. Ty też masz chyba problem z brakiem wiedzy. Czy naprawdę uważasz, że za I i II Wojnę Światową czyli największe hakatomby w dziejach ludzkości odpowiada religia? Która?
Lewica wypisuje różne bzdury, żeby ludzie uwierzyli w nie i nie patrzyli na masowe morderstwa lewicy - od rewolucji francuskiej z 1789 r po dzisiejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.