Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~DOUBLE TROUBLE niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 16:37
.
>Jeżeli czyjeś przekonania nie wyrosły na bazie racjonalnych argumentów, to żadne racjonalne argumenty ich nie zmienią.
.
Twoje przekonania nie wyrosły na bazie racjonalnych argumentów a dziecinnego zaprzeczenia. Chcesz oddalić jak najbardziej myśl, że Hitler był ateistą, bo sam jesteś ateistą, i próbujesz się odciąć od mordercy żeby twoja ideologia nie kojarzyła się negatywnie. Zwyczajnie boli cię myśl, że miał tę samą filozofię co ty.

Mod.: Tu nie onet czy inne tym podobne forum. Wymagamy tu minimum kultury. Proszę sobie iść gdzie indziej pyskować z góry na użytkowników.

to fragment forum z Racjonalisty ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 czerwca 2017r. o 17:41
Pannazdzieckiem napisał(a):
DP napisał(a): ... To od nas zależy jacy będziemy, gdy ''narodzimy się na nowo''.
...


Dokładnie :) Ja jestem krokodylem , moja pierworodna córcia jest ośmiornicą , a synek jest jakimś ptakiem ... w pierwotnym istnieniu Duszy. Cieszy mnie to , że wierzysz w reinkarnację :)

Kiedy urodzę się na nowo , to też dokopię Luckowi :D

Tak mi dopomóż Stwórco :)

A jeśli prosić mogę , spytam Was ... przypomnijcie sobie swe pierwsze myśli , te z dzieciństwa i spróbujcie określić swą Duszę w odniesieniu do świata zwierząt.

Istnieje mylny pogląd , że reinkarnacja prowadzi do destrukcji. Reinkarnacja prowadzi , podobnie jak i ewolucja do Źródła :)

Jezus mówił ... a ja Mu wierzę :)


Nie zrozumialeś Panna
nie jestem kaczką, fasolą....
jestem tylko człowiekiem, mam jednak pełną swiadomość że nazywając siebie tak , jestem zobligowana do zachowywania się w sposób właściwy dla człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 18:18
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 czerwca 2017r. o 18:21
falco?
czego rżysz :D hahaha :D no?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pannazdzieckiem niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 18:26
Pannozdzieckiem, a z Henochem już się zapoznałeś? Tam jest wszystko o siedmiu niebach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 18:26
bo tyle się dzisiaj naczytałem o szatanie i innych bogach że tylko chce mi się śmiać

za godzinkę będę miał więcej czasu :D

tylko mnie nie zdradzaj że ''ja to ja'' :D
bo ''szatan czuwa '' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 czerwca 2017r. o 18:32
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 czerwca 2017r. o 18:54
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Przed szatanem lewicowym nie trzeba się bronić - gorzej z tymi, ukrytymi, w sutannach.

Żaden szatan "lewicowy" nikomu nic złego nie zrobił.


Tak może pisać tylko ktoś, kto albo nic nie wie, albo ma po prostu mózg wyprany przez lewicową propagandę. Takie "drobne" przykłady lewicowego działania szatana z niedawnej historii: Lenin, Stalin, Hitler, Mao Tse Tung, Che Guevara, Pol Pot. I cała mas ich zwolenników. Dla "dobra" ludzkości wymordowali grubo ponad sto kilkadziesiąt milionów ludzi. Naprawdę uważasz, że lewicowe działanie szatana jest dobre?



Eeee, może bliżej: Gil, Wesołowski itd.

"Lenin, Stalin, Hitler, Mao Tse Tung, Che Guevara, Pol Pot." - to lewaki? Toż to faszyści i komuniści.

Trochę dalej, może działacze prawicowi, bez-szatanowi: Franko; Ahmed Sukarno; Pinochet; Ortega itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza