Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 17:52
a może pokaż mi jeden z tematów gdzie ty wypowiadasz się mądrze kmiotku ...

ujadasz i ujadasz bo masz to we krwi ...

to efekt ubytku jakiego pozbawiła cię natura dlatego masz między uszami wieczny przeciąg ...hahaha

ale pisz ,chociaż wiem że nic mądrego nie sklecisz ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Fiołek niezalogowany
2 marca 2018r. o 19:29
falco napisał(a): a może pokaż mi jeden z tematów gdzie ty wypowiadasz się mądrze kmiotku ...

ujadasz i ujadasz bo masz to we krwi ...

to efekt ubytku jakiego pozbawiła cię natura dlatego masz między uszami wieczny przeciąg ...hahaha

ale pisz ,chociaż wiem że nic mądrego nie sklecisz ...


falco, jak zwykle nie rozumie co pisze. Tłumaczą mu, a on nic. Już raz się wygłupił niezrozumieniem prostego tekstu . I jak widać przypadek to nie jest.
falco, przeczytaj co napisałeś. Jeżeli natura kogoś pozbawiła ubytku to oznacza, że ubytku nie ma! Kumasz coś takiego jak podwójne przeczenie?
Jak ubytku nie ma, to nie może być przeciągu między uszami. No chyba, że piszesz o sobie :). I w takim przypadku dobrze piszesz - nie jesteś w stanie nic mądrego sklecić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 19:52
to efekt ubytku CZEGOŚ ...


myślę że to z twojej strony zwykłe ''czepialstwo'' bo jak widzę sens wyłapałeś ...

kiedy podałem pełną definicję słowa ''negacja '' już nie bardzo wszyscy chcieli się śmiać ...
czy dlatego że w tym słowie jest też min ''poddawanie w wątpliwość '' ?

jeśli poddam w wątpliwość zbrodnie ukraińskich nacjonalistów będę ścigany?
jeśli poddam w wątpliwość postać Łupaszki będę ścigany ?

''poddanie w wątpliwość '' w tych przypadkach zamyka dyskusję i tak samo będzie w kwestii żydowskiej ....

a teraz wracam do gierki bo ciekawsza niż to forumowe ''perpetum mobile '' ;)




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Rdest niezalogowany
2 marca 2018r. o 19:55
falco napisał(a): to efekt ubytku CZEGOŚ ...


myślę że to z twojej strony zwykłe ''czepialstwo'' bo jak widzę sens wyłapałeś ...

kiedy podałem pełną definicję słowa ''negacja '' już nie bardzo wszyscy chcieli się śmiać ...
czy dlatego że w tym słowie jest też min ''poddawanie w wątpliwość '' ?

jeśli poddam w wątpliwość zbrodnie ukraińskich nacjonalistów będę ścigany?
jeśli poddam w wątpliwość postać Łupaszki będę ścigany ?

''poddanie w wątpliwość '' w tych przypadkach zamyka dyskusję i tak samo będzie w kwestii żydowskiej ....

a teraz wracam do gierki bo ciekawsza niż to forumowe ''perpetum mobile '' ;)




Czyli nie zrozumiałeś tego, czego nie rozumiałeś :(
Pograj sobie, poznasz świat i wytłumaczysz wszystkim na forum, o co chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 marca 2018r. o 20:05
tak właśnie jest to ''skonstruowane'' by w razie potrzeby można było coś interpretować na swój sposób ...

nie ma jasnego ,prostego przekazu co później rodzić może poważne kontrowersje ...

tak ...gierka jest ciekawsza

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Fiołek niezalogowany
2 marca 2018r. o 20:10
Poczytaj falco. Sporo informacji o tobie - tak sądzę na podstawie twojego ostatnie wpisu. Jesteś cały czas dzieckiem - starym, brzydkim dzieckiem.

http://www.newsweek.pl/polska/bledne-kolo-leku,48872,1,1.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Diaskia niezalogowany
2 marca 2018r. o 20:17
~~Miedziany Fiołek napisał(a):
falco napisał(a): a może pokaż mi jeden z tematów gdzie ty wypowiadasz się mądrze kmiotku ...

ujadasz i ujadasz bo masz to we krwi ...

to efekt ubytku jakiego pozbawiła cię natura dlatego masz między uszami wieczny przeciąg ...hahaha

ale pisz ,chociaż wiem że nic mądrego nie sklecisz ...


falco, jak zwykle nie rozumie co pisze. Tłumaczą mu, a on nic. Już raz się wygłupił niezrozumieniem prostego tekstu . I jak widać przypadek to nie jest.
falco, przeczytaj co napisałeś. Jeżeli natura kogoś pozbawiła ubytku to oznacza, że ubytku nie ma! Kumasz coś takiego jak podwójne przeczenie?
Jak ubytku nie ma, to nie może być przeciągu między uszami. No chyba, że piszesz o sobie :). I w takim przypadku dobrze piszesz - nie jesteś w stanie nic mądrego sklecić.



Bo jooonasz jest intelektualnym słabeuszem.Taki tam prymityw i jeszcze z kompleksami........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Bukszpan niezalogowany
2 marca 2018r. o 21:22
skorn napisał(a): Ja kompleksów wobec Żydów ani innych nacji nie mam. Tobie bycie Polakiem wyraźnie ciąży, czujesz się gorszy, więc może byś w końcu wypierd*lił gdzieś z tego kraju dla własnego i innych spokoju, co?

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.