Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rudobrązowy Bratek niezalogowany
21 września 2019r. o 18:58
Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski przechodzi w ostatnim czasie sam siebie. Najpierw mówił o "tęczowej zarazie", teraz zwolnił trzy przedstawicielki biura prasowego Archidiecezji Krakowskiej. Powód jest tak absurdalny, że aż niewiarygodny. Jak wytłumaczyła kuria w oświadczeniu, zwolnione kobiety są niezamężne. Dwie z nich samotnie wychowują adoptowane dzieci. Teraz zostały bez środków do życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 września 2019r. o 19:47
Jak znam życie, to pewnie coś innego jest na rzeczy.

Jedna z nich jest zawodową rodziną zastępczą dla dzieciaków, które ma pod swoją opieką więc na pewno nie została bez środków do życia, bo dostaje za bycie zastępczą matką pieniądze, Druga pewnie tak samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Gazania niezalogowany
23 września 2019r. o 5:19
kc napisał(a): Jak znam życie, to pewnie coś innego jest na rzeczy.

Jedna z nich jest zawodową rodziną zastępczą dla dzieciaków, ........, Druga pewnie tak samo.


Oczywiście że jest coś innego ,te matki dobrze pilnują swoje dzieci ,,Tylko nie mów nikomu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 września 2019r. o 7:04
No sie ma Głupia Papugo . Jak dzisiaj się nazywasz ? Śmierdzący Kapeć ? :D
Ja i.diota i s.qurwiel oświadczam Ci , że tropię Cię . Dopóki krwi w żyłach nie odpuszczę. To kiedy ta rozprawa ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Cedr niezalogowany
23 września 2019r. o 15:44
nie wiesz?
nie dostałeś jeszcze powiadomienia?....hahahahahaha

ale spoko ...ja je mam i będę na czas pomimo tych kilometrów które będę musiał zrobić ...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
23 września 2019r. o 18:23
Mam nadzieję, że wyrok będzie sprawiedliwy i falco dostanie dziesięć klapsów na goły tyłek za zawracanie sędziemu głowy bzdurami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Magnolia niezalogowany
23 września 2019r. o 18:26
https://www.money.pl/gospodarka/kamienica-mariana-banasia-za-bezcen-wynajmowal-wyraznie-taniej-niz-na-rynku-6427619356182145a.html


kolejny pisowski "kryształ"na stanowisku - NIK-t
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Cedr niezalogowany
23 września 2019r. o 19:23
kc napisał(a): Mam nadzieję, że wyrok będzie sprawiedliwy i falco dostanie dziesięć klapsów na goły tyłek za zawracanie sędziemu głowy bzdurami.


ciekawe czy podobną ''mondrością '' popiszesz się ''komentując '' dzisiejsze wydarzenie z sejmu i obywatelki Lubnauer...

też karą będzie kilka ''klapsów'' ?

zastanawiasz się czy wyrok będzie sprawiedliwy?
ty taka ''przenikliwa'' i i rzeczowa za jaką się tu masz , może napisz czego się spodziewasz bo te ''klapsy'' to chyba twoje osobiste marzenia...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.