Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Czekoladowy Cząber niezalogowany
24 września 2019r. o 17:11

Krakowska kuria usuwa kontrowersyjne oświadczenie o "niezamężnych kobietach". Trzecia wersja zwolnienia pracownic

Na stronie krakowskiej kurii zostało opublikowane kolejne oświadczenie dotyczące głośnego zwolnienia pracownic biura prasowego. To już trzecie pismo w tej sprawie. Wcześniej duchowni podkreślali, że zwolniono jedynie "kobiety niezamężne", jednak tych słów nie znajdziemy już na stronie internetowej kurii.

Kobiety nie pozwalały na to aby wielebni bawili się z ich dziećmi i mają za swoje .
Panbuk oślepł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2019r. o 18:28
~~Jaskraworudy Cedr napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): No sie ma Głupia Papugo , podnoszę Twój ulubiony temat , bo kręgosłup mi siadł ...

Matka powinna być przy dzieciach ....


dzisiaj mogę edukować Głupią Papugę :D


kręgosłup to już dawno straciłeś ...

ciekawe że o matce wypowiada się ktoś kto matkę swoich dzieci opisywał tutaj na forum jako ''sukę ''

a co do edukacji to edukację to powinieneś zacząć od siebie zarówno w kwestiach społecznych jak i moralnych ...

ale widzę że czym bliżej terminu tym ''rurka'' jakby coraz bardziej ''mniętka'' ....hahahahaha

a ta wielka litera to mnie teraz nawet nieźle bawi...

''Ty'' albo ''Ci'' :]

a jeszcze miesiąc wstecz ...hahahahaha


nadal nie znasz terminu ? :]....ojej....hahahahaha


Bo to suka była , ale powiedz mi Głupia Papugo co stało się z Falco ?

Podasz termin Donosicielu ....

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Cedr niezalogowany
24 września 2019r. o 19:06
hahahahahaha....nie znasz terminu?
no to masz problem... :]

a Falco zna ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Grab niezalogowany
24 września 2019r. o 19:53
[falco]
ale widzę że czym bliżej terminu tym ''rurka'' jakby coraz bardziej ''mniętka'' ....hahahahaha

a ta wielka litera to mnie teraz nawet nieźle bawi...

''Ty'' albo ''Ci'' :]

hahahahaha

pannazdzieckiem zawsze i do wszystkich tak się zwraca z duzej litery

rurka to tobie mięknie

ten się śmieje kto się śmieje ostatni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2019r. o 21:35
~~Jaskraworudy Cedr napisał(a): hahahahahaha....nie znasz terminu?
no to masz problem... :]

a Falco zna ...:]


...ale śee nie chwali ... no sie ma Głupia Papugo :) Ja nie mam problemu z Tobą . To Ty masz problem z dualizmem. Falco Ty jesteś ... Sokół , czy bławatek ? :D

Zwą mnie Piotr Różański , wielu pochowałem i Ciebie też pochowam :)

Dobranoc Głupia POapugo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Czarnuszka niezalogowany
24 września 2019r. o 21:52

~~Żółtozielona Szachownica napisał(a):

Pannazdzieckiem napisał(a): ... rzućcie mi jakie ciepłe słowo :)

Publicznie :)




Wszystkiego najlepszego ! Postaraj się nie wpadać więcej w kłopoty i bądź szczęśliwy. :)



Dziękuję Szachownica :) Postaram się :)

ale psy jeszcze mogą wpaść Tym bardziej , że to właśnie Ty Głupia Męska Qurwo obraziłaś się za prawdę ... no to czekamy na psy z Rychem


:]

znasz już termin ?....hahahahaha

''RZUĆCIE MI JAKIE CIEPŁE SŁOWO'' ....hahahahaha

PUBLICZNIE ....:]

ostatnio takie słowo rzuciła niejaka kc...było to

''ekshibicjonista'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Magnolia niezalogowany
25 września 2019r. o 8:22
https://www.tvn24.pl/dzialania-komisji-do-spraw-sluzb-specjalnych-w-sprawie-pegasusa-reportaz-czarno-na-bialym,971998,s.html

pis szczuje i organizuje łapanki na Polskę i Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Czarnuszka niezalogowany
25 września 2019r. o 23:14
a zegar tyka ...tik -tak ...tik -tak...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.