Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ciemnoszary Gajowiec niezalogowany
27 października 2019r. o 17:10
kc napisał(a): Na jedno moje zdanie przypada dziesięć twoich.

PRAWDA...bo ja w przeciwieństwie do ciebie pisze jasno i wyraźnie co myślę a ty piszesz zdawkowo bo wtedy jest możliwość pogubienia się we własnych myślach i przez przypadek można chlapnąć coś takiego jak ty to zrobiłaś ...''mnie w facetach interesują tylko pieniądze'' :]

zarzucisz mi kłamstwo?:]


PRAWDA... jak nie będziesz już miał pomysłu to zaczniesz nawijać o babce z bazarku itp., itd.
czujesz się obrażona tym porównaniem ? ciekawe dlaczego ?...może wyjaśnienie jest poniżej ?



Co do sprawy, to mama nadzieję, że emme się tym zainteresuje w końcu od wielu tygodni żyje tą sprawą całe forum.

FAŁSZ...ponownie wchodzisz w nie swoje gacie ...:] no chyba że to ''całe forum '' to ty bo właśnie ty ''żyjesz '' tą sprawą i ten którego tu jak ci napisano ''bronisz'' ...hahahaha

jesteś i pozostaniesz hipokrytką ...ludzie tacy jak ty się nie zmieniają ...:]

pees..to jest moja analiza...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Gajowiec niezalogowany
27 października 2019r. o 17:13
~~Bladoczerwona Irezyna napisał(a): Kocham Cię Janusz chcociarz Twoje opowieści o tym co ci wisi między Twojimi nogami są pszesadzone...jusz ja najlepiej o tym wiem ;)Twoja na zawsze Donata :*



napisał fan dziwki S wietłany z burdeliku aleksa
jaki klient taka dziwka -za 20 złotych :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Rezeda niezalogowany
27 października 2019r. o 18:09
~~Ciemnoszary Gajowiec napisał(a):
~pszesadzone...jusz ja najlepiej o tym wiem ;)Twoja na zawsze Donata :* [/c napisał(a):


napisał fan dziwki S wietłany z burdeliku aleksa
jaki klient taka dziwka -za 20 złotych :]


PRZESTAŃ JUŻ P -IERD0ILIĆ Z MIASTOWYMI .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Suchodrzew niezalogowany
27 października 2019r. o 18:33
dziwka może być wierna za 800 zł na noc
a niektórzy Polacy za 500 na miesiąc ...........
kto się bardziej sk....ł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółta Trzmielina niezalogowany
27 października 2019r. o 21:20
~~Bladoczerwona Irezyna napisał(a): Kocham Cię Janusz chcociarz Twoje opowieści o tym co ci wisi między Twojimi nogami są pszesadzone...jusz ja najlepiej o tym wiem ;)Twoja na zawsze Donata :*


NAWET TERAZ POKAZUJESZ JAKIM JESTEŚ DURNIEM

pozbycie się ciebie z mojego otoczenia to jak wygrany los na loterii
czy teraz może kogokolwiek dziwić że twoje błagania o wypicie wspólnie piwa nawet alter i skorn olewa?


''miarą własnej mądrości jest umiejętność odizolowanie się od głupców ''

:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Suchodrzew niezalogowany
28 października 2019r. o 15:06
https://ksiazki.wp.pl/po-uzurpatorze-przyszedl-czas-na-rydzyka-rydzykowi-dali-boze-jakie-to-jest-zenujace-6439298115369089a

belzebub zaatakował belzebuba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Katalpa niezalogowany
28 października 2019r. o 17:14
na YT jest ciekawy film jasno opisujący ''karierę '' ojczulka Tadziulka...
przekręty z kasą ,handel samochodami i nie tylko ...może dlatego księża w tym programie często wracają do tematu jak tadzik musiał spierdzielać z jednego klasztoru do drugiego by nie dosięgła go ręka sprawiedliwości ...i nie o ''bożą '' tu chodzi ...;)

Niemcy to jednak mądry naród ... :]
dlatego Polska jest i będzie zawsze za nimi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Suchodrzew niezalogowany
28 października 2019r. o 17:36
https://www.money.pl/podatki/skandal-w-resorcie-finansow-skargi-o-naduzycie-stanowiska-wplywaly-przez-lata-6439898212980353a.html

https://www.newsweek.pl/polska/polityka/wysoki-urzednik-resortu-finansow-powiazany-z-mafia-vat-owska-banas-o-wszystkim/nrb3lvs


banaś, mafiozi, prostytutki i pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.