Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
CBA pisze do Prokuratury Rejonowej
~~ niezalogowany
10 lipca 2017r. o 17:04
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): W banku nabyła wiedzy dostatecznej do prowadzenia spraw komunalnych ? A ziemia jest kwadratowa ? A to nie jest przypadkiem dowód wdzięczności ?


A co są jeszcze jakieś działki do sprzedania ?

W tak niskich cenach to w całej Polsce nie kupisz działki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 9:25
Jeżeli promocja gminy ma być mierzona popularnością w mediach społecznościowych to Nowogrodziec jest "dobrze "promowany :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 10:15
No to podaj jakieś przykłady na tego rodzaju "promocję" gmin sąsiednich.

Nie ma? To o czym to świadczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 13:13
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): W banku nabyła wiedzy dostatecznej do prowadzenia spraw komunalnych ? A ziemia jest kwadratowa ? A to nie jest przypadkiem dowód wdzięczności ?


A co są jeszcze jakieś działki do sprzedania ?

W tak niskich cenach to w całej Polsce nie kupisz działki.


to se poczytaj
http://bip.nowogrodziec.pl/346/407/nieruchomosci.html?Page=5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 15:14
Widzę ,że na wszystkich tematach ruszyła profesjonalna propaganda . Jak by spóźniona. Teraz wiem ,że urzędnicy w akcji. Zamiast teraz się usprawiedliwiać to do roboty , widzę ,że jest was za dużo .
Zamiast tej durnej ccc-cowaskiej zgryźliwości należało przyjąć oficjalną polemikę ze społeczeństwem na portalu .
zamiast polemiki to administracja podaje internautów na policję lub sądów. Teraz te informacje to sobie trzymajcie dla Prokuratorów.
Rzygać mi się chce jak czytam ,że Szkoły lub działek nikt nie chciał kupić - to się nie sprzedaje za bezcen bo nie wy to budowaliście nie wasz to majątek. W normalnym państwie już dawno były by kraty. Zero szacunku do naszego mienia i ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 13:30
~~ napisał(a): Widzę ,że na wszystkich tematach ruszyła profesjonalna propaganda . Jak by spóźniona. Teraz wiem ,że urzędnicy w akcji. Zamiast teraz się usprawiedliwiać to do roboty , widzę ,że jest was za dużo .
Zamiast tej durnej ccc-cowaskiej zgryźliwości należało przyjąć oficjalną polemikę ze społeczeństwem na portalu .
zamiast polemiki to administracja podaje internautów na policję lub sądów. Teraz te informacje to sobie trzymajcie dla Prokuratorów.
Rzygać mi się chce jak czytam ,że Szkoły lub działek nikt nie chciał kupić - to się nie sprzedaje za bezcen bo nie wy to budowaliście nie wasz to majątek. W normalnym państwie już dawno były by kraty. Zero szacunku do naszego mienia i ludzi.


Nic dodać, tylko żeby to wywołało odpowiednie konsekwencje. Czy na CBA można liczyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 14:09
To wszystko to nic, ja się zastanawiam czym podpadło "ve-to" firmie CCC produkującej buty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 14:09
To wszystko to nic, ja się zastanawiam czym podpadło "ve-to" firmie CCC produkującej buty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza