Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Ilu uchodźców powinien przyjąć powiat bolesławieck

~~ 29 października 2017r. o 18:17
falco napisał(a): owszem ...czytałem
:)
dlatego każdemu polecam czytanie ...

Napisales, ze to niezla sumka. Ja twierdze, ze to sa marne pieniadze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
falco 29 października 2017r. o 18:28
by tyle zarobić miliony Polaków wyjechało na zachód ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 29 października 2017r. o 22:28
falco napisał(a): by tyle zarobić miliony Polaków wyjechało na zachód ...

Ale nie maja zadnych zobowiazan do muzulmanow. Przyjmujactakiego studenta z Kataru, zapomnij o wieprzowinie w domu, i o innych rzeczach, ktore muzulmanom sie nie podobaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
rafix0016 2 listopada 2017r. o 3:54
~~Karolina napisał(a): A niech sobie mieszkają i żyją spokojnie. Nie mam nic do tych ludzi, spotykam się z nimi na codzień. Są tacy sami, a często bardziej ogarnięci niż my. Nie chcielibyście takiego życia, jakie oni mają.
Życzę im jak najlepiej. Z całego serca.
A Wam trochę luzu i wyjścia z własnego, pseudo-bezpiecznego gniazdka.


tak,są na pozór tacy sami ,spokojni,nieśmiali,grzeczni i uczynni...
a słyszałaś przypowieść o wilku w owczej skórze?
No to jak już im pożyczysz wszystkiego najlepszego z całego serduszka to pomyśl,że każdy z nich ma gdzieś ciebie ,twoje bezpieczeństwo i twoje serduszko i ciebie pod swój dach by na pewno nie przyjął gdybyś była w potrzebie .Dodatkowym argumentem niech bedzie to,że wśród nich roi się od takich ,, bidaków" :[img=1509591266_zo6sw9c.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamila 2 listopada 2017r. o 6:56
avatar~~
Większość odpowiedzi dosyć mija się z tym, o czym należy mówić. Samo pytanie ankiety jest źle sformułowane. Powinno raczej brzmieć: "Czy jesteś za pomocą dla mieszkańców Syrii, Iraku, Afganistanu, krajów afrykańskich "Czarnej Afryki", .... ?".
Odpowiedź dla większości jest oczywista - TAK.
Zastanówmy się czy sprowadzanie wszystkich do Europy w formie pomocy ma sens? Załóżmy, że przyjmie Europa, w tym Polska, 50 mln ludzi. Czy zmieni to los pozostałych kilkuset milionów? W Afryce przybywa co tydzień milion nowych ludzi. Przyjęcie 50-100 mln nic nie zmieni dla nich, za to na pewno zmieni i zniszczy Europę. A u bram Europy będą czekali następni. 100, 200 lub 500 milionów.
Weźmy też pod uwagę, że zasiłek w Europie jaki dostają migranci to kilkaset euro. Gdyby te pieniądze przeznaczyć na pomoc na miejscu można by było pomóc dziesięć razy większej liczbie ludzi. Czyli najlepszym rozwiązaniem byłoby szybkie zamknięcie granic Europy i przeznaczenie wszystkich wydawanych dotąd na migrantów pieniędzy na pomoc w miejscu ich dotychczasowego zamieszkania. Proste i skuteczne rozwiązanie. Czyżby nikt na to nie wpadł? No na pewno o tym politycy wiedzą. Więc dlaczego chcą na siłę sprowadzać migrantów? Może nie chodzi wcale o pomoc?
Skutkiem sprowadzenia takiej masy obcych kulturowo ludzi będzie zmiana oblicza kulturowego Europy. I o to właśnie idzie gra. Ktoś chce zbudować na siłę społeczeństwo multikulti oraz zniszczyć chrześcijaństwo i kulturę zbudowana w Europie na chrześcijaństwie. Dlatego moja odpowiedź na pytanie ilu mamy migrantów przyjąć jest prosta - ZERO. Wszystkie pieniądze, które wydalibyśmy na ich utrzymaniu w Polsce przeznaczmy na wsparcie w ich miejscach zamieszkania. Pamiętajmy też, że uchodźcy wojenni z Syrii stanowią tylko niewielki odsetek migrantów. Reszta to zwykła migracja ekonomiczna zachęcana przez lewicę europejską.
Najczęściej zresztą nie są to matki z biednymi dziećmi, ale wypasione młode byki z iPhonami w kieszeniach.


Dużo w tym prawdy!
Owszem ludziom trzeba pomagać, trzeba się tylko mądrze zastanowić jak to zrobić, żeby nie pogorszyć sytuacji..spójrzcie do sąsiada niemieckiego. Tam jest wiele spraw, o których politycy milczą, lub ukrywają, a co się dzieje naprawdę...wiedzą tylko i wyłącznie osoby nie siedzące na politycznych stołkach, to one są dotknięte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 2 listopada 2017r. o 9:26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 18 grudnia 2017r. o 0:18
Może już czas na nową sondę? Ta wisi od czerwca i już nic z niej nie wyciśniecie. Wynik jest jednoznaczny: 79% nie chce islamistów, pozostałe 21% to s dziwny czlowiek iałe, bezmózgie lewactwo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 18 grudnia 2017r. o 0:28
~~ napisał(a): Może już czas na nową sondę? Ta wisi od czerwca i już nic z niej nie wyciśniecie. Wynik jest jednoznaczny: 79% nie chce islamistów, pozostałe 21% to s dziwny czlowiek iałe, bezmózgie lewactwo.


Przygłupie masz zatwardzenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!