Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Król z podwyżką, Bakalarz bez nagrody
~~marcin niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 12:55
~~bolecnauta napisał(a): Józef Król jest najlepszym prezesem ze wszystkich spółek w Bolesławcu. Za to co robi wysokie wynagrodzenie mu się należy. Koniec kropka.
Zapomniałeś dodac na końcu komentarza ŁUBU DUBU niech nam żyje prezes klubu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alf niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 12:58
Bolecnauto pławisz się w wazelinie. Bacz byś się w niej nie utopił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 13:10
Ktoś pytał, komu podlega cmentarz, jaśli pamięć mnie nie myli, to chyba przeszedł w kompetencje MZGM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 17:02
Gdyby tak każdego pracującego dodatkowo nagradzano za to , że wypełnia rzetelnie swoje obowiązki na stanowisku pracy, to byłaby prawdziwa demokracja, a ludzie czuliby , że są ważni , i doceniani ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 17:50
~~muchowy napisał(a): Brawo Pan MUCHA !!! to dzięki niemu Pan B. nie dostał nagrody czyli jednak miał racje Radny Mucha, a tak się śmiali z niego a teraz On może być dumny że Prezydent nie mógł dać nagrody koledze. I tak dziwne że podpisał z nim kontrakt po takich dziwnych działaniach z jego strony.[/
obecna sytuacja Pana Bakalarza wymagała przynajmniej takiej reakcji ze strony mocodawców , którzy liczą ze sprawa wkrótce się rozejdzie po kościach.
W TEJ KWESTII I JA STAWIAM NA PANA DARKA!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 17:59
W MZK zapomnijcie o podwyżsce za prezesury nie dostaliście to teraz za menadzerstwo tym bardziej ,wesołego aleluja ani 50 złociszy niedostaniecie zapomnijcie.Ale macie szanse na dywan po schodkach,a nuż.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 19:36
Już się interesujecie czyjąś dupą. A mnie żal dupę ściska że te arystokraty po tyle zarabiają , A można by było o te 40 ści procent mniej i my strefa szara płacili byśmy o te 40 ci procent mniej za nasze komorne i to by można tych burżujałuch mnieć za pan brat ; Ja żyły wyprówam za 1,700 zł I o czym ty biadolić , Ale jest taka piosenka NIC NIE MOŻE WIETRZNIE TRWAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 20:20
~~ napisał(a): Już się interesujecie czyjąś dupą. A mnie żal dupę ściska że te arystokraty po tyle zarabiają , A można by było o te 40 ści procent mniej i my strefa szara płacili byśmy o te 40 ci procent mniej za nasze komorne i to by można tych burżujałuch mnieć za pan brat ; Ja żyły wyprówam za 1,700 zł I o czym ty biadolić , Ale jest taka piosenka NIC NIE MOŻE WIETRZNIE TRWAĆ

A Ja myślałem , że WIECZNIE ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje