Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkaj się z Donaldem Trumpem
~~ niezalogowany
6 lipca 2017r. o 19:08
~~Kamil napisał(a): Fantastyczne wystąpienie! Trump zmasakrował dzisiejszą Europę. Zmasakrował antynarodowców. Zmasakrował antypolaków. Zmasakrował opozycję, która nie szanuje i nie mówi o wartościach. Chylę czapkę z głowy za to co powiedział.

Szybko załóż z powrotem tą czapkę bo ci resztki mózgu wyparują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lipca 2017r. o 19:37
Fakt, pozamiatał ..... Nawet Tusk stwierdził, że to było osiągnięcie naszego rządu, tak więc Peowcy możecie już chwalić pis :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamil niezalogowany
6 lipca 2017r. o 19:42
falco napisał(a): zmasakrowała to się Agatka ...
a maciar? był w normalnym swoim ''stanie '' czyli po raz kolejny ''odleciał '' :D
jankesi jak czują zysk to ci w tyłek wejdą ,jak poczują że coś nie idzie po ich linii to się wypinają ...
tak będzie z ''polandią ''

tacy to jesteśmy ''cacy'' a polaczki nie doczekają zniesienia wiz :D
bo do Iraku ,Afganistanu czy Syrii nie są potrzebne

znasz historię powstania West Point?
raczej nie ale znakomicie znasz ''prawdę '' o ''brzozie smoleńskiej '' ;)


Nie wiem kim jesteś ale w tej chwili masz na bolec.info 20698 postów. Jeśli na każdy z nich poświęciłeś zaledwie 3 minuty to samo pisanie tutaj pochłonęło 1034 godziny Twojego życia. Odpowiadasz na każdy niemal temat jak widzę więc, zakładam że zanim napiszesz jakiegokolwiek posta to przeglądasz forum przez powiedzmy 5 minut. To daje razem 20698 postów x 3 min x 5 min = 310 470 minut. Czyli 5174 godziny Twojego życia w 100% tutaj. A to chyba nie jest jedyne forum i strona internatowa nad którą "czuwasz"?

Musisz mieć bardzo, bardzo nudne życie mając tyle wolnego czasu...

Prawdopodobnie w przeciwieństwie do Ciebie dużo pracuję, sporo zarabiam, mam rodzinę i dzieci i mam o co i dla kogo walczyć o bezpieczeństwo. Dlatego mnie osobiście cieszy wystąpienie i słowa człowieka, który jest w chwili obecnej przedstawicielem najpotężniejszej armii i gospodarki świata. Nie tylko dał nam poczucie bezpieczeństwa ale też uszanował naszych bohaterów, naszą tożsamość i kulturę o której chyba nic niestety nie wiesz.

Idź do pracy bo za dużo masz czasu człowieku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~joohoo niezalogowany
6 lipca 2017r. o 20:33
Tylko tym spod znaku PINKI-ŁINKI przyjazd Trumpa jest nie po nosie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lipca 2017r. o 20:33
Jestem dumny z Naszego Prezydenta, nie głosowałem na niego, ale chyba powinienem :)
Stanął na wysokości zadania, brawo ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 lipca 2017r. o 20:34
~~Kamil napisał(a):
falco napisał(a):




Idź do pracy bo za dużo masz czasu człowieku...
:)

nie wiem kim jesteś i nie zamierzam zgłębiać twojego życiorysu ,liczyć postów i poddawać ich aż tak wyrafinowanym analizom :D
czy moje życie jest nudne?...dzięki podobnym do Twojego wpisu zapewniam że nie
czy pracuję ?...tak -zdarza mi się
jak nie jestem w danej chwili na zasiłku czy ''bezrobotnym'' ale wtedy posiłkuję się mopsem a i zupkę z parafii sobie przyniosę jak kucharka nie ma złego humoru
tak -masz podstawy do tego by się cieszyć tylko śmiesznie brzmisz ciesząc się z potęgi USA a nie Polski :D
coś Ci dał ?
tak -słowa które chciał byś usłyszał i nic więcej
uszanował naszych ''bohaterów''? dlaczego nikt go nie zapytał dlaczego Amerykanie mając wiedzę o okropieństwach Oświęcimia odeszli od jego zbombardowania ?
może zapytać go należało jak poszanowali ostatnią wolę Kościuszki ?
idzmy dalej ...jak patrzą na motto gdzieś tam wiszące (wiesz gdzie?)
''za wolność waszą i naszą ''
dlaczego ''krzewią '' tą wolność począwszy od Wietnamu po powiedzmy Afganistan a nie widzą biedy i nędzarzy na własnych ulicach a swoją ''wolność '' czarni Amerykanie widzą np .w Nowym Orleanie jakby ''czarno''
ale co ja tam wiem ..śpię w kartonie po telewizorze i piszę tylko to co od ludzi usłyszę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofija katoliczka niezalogowany
6 lipca 2017r. o 20:36
~~Kamil napisał(a):
falco napisał(a): zmasakrowała to się Agatka ...
a maciar? był w normalnym swoim ''stanie '' czyli po raz kolejny ''odleciał '' :D
jankesi jak czują zysk to ci w tyłek wejdą ,jak poczują że coś nie idzie po ich linii to się wypinają ...
tak będzie z ''polandią ''

tacy to jesteśmy ''cacy'' a polaczki nie doczekają zniesienia wiz :D
bo do Iraku ,Afganistanu czy Syrii nie są potrzebne

znasz historię powstania West Point?
raczej nie ale znakomicie znasz ''prawdę '' o ''brzozie smoleńskiej '' ;)


Nie wiem kim jesteś ale w tej chwili masz na bolec.info 20698 postów. Jeśli na każdy z nich poświęciłeś zaledwie 3 minuty to samo pisanie tutaj pochłonęło 1034 godziny Twojego życia. Odpowiadasz na każdy niemal temat jak widzę więc, zakładam że zanim napiszesz jakiegokolwiek posta to przeglądasz forum przez powiedzmy 5 minut. To daje razem 20698 postów x 3 min x 5 min = 310 470 minut. Czyli 5174 godziny Twojego życia w 100% tutaj. A to chyba nie jest jedyne forum i strona internatowa nad którą "czuwasz"?

Musisz mieć bardzo, bardzo nudne życie mając tyle wolnego czasu...

Prawdopodobnie w przeciwieństwie do Ciebie dużo pracuję, sporo zarabiam, mam rodzinę i dzieci i mam o co i dla kogo walczyć o bezpieczeństwo. Dlatego mnie osobiście cieszy wystąpienie i słowa człowieka, który jest w chwili obecnej przedstawicielem najpotężniejszej armii i gospodarki świata. Nie tylko dał nam poczucie bezpieczeństwa ale też uszanował naszych bohaterów, naszą tożsamość i kulturę o której chyba nic niestety nie wiesz.

Idź do pracy bo za dużo masz czasu człowieku...


Powiedz co ciebie to obchodzi.Jego życie,jego posty, jego czas.
Masz co chciałeś,ciesz się i daj żyć innym tak jak oni chcą.
Wystarczy chwila i nie będziesz miał pracy,pieniędzy,rodziny,dzieci.
Więc nie kozacz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lipca 2017r. o 20:39
Nie ma to jak pisać o sobie, z innego loginu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza