Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkaj się z Donaldem Trumpem
~~ niezalogowany
4 lipca 2017r. o 10:52
bzdury na maxa! lizac tylek usa a nawet nie mozemy tam poleciec bez wizy! to chyba swiadczy o tym ze jestemy niechciani .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trump niezalogowany
4 lipca 2017r. o 11:18
Nawet komuna miała więcej taktu !
To PiS-owskie buractwo nie cofnie się dobrowolnie przed niczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buractwo nie ma lustra? niezalogowany
4 lipca 2017r. o 11:40
~~Trump napisał(a): Nawet komuna miała więcej taktu !
To PiS-owskie buractwo nie cofnie się dobrowolnie przed niczym.


I bez takiego przyznania się komuchem cuchnęło na odległość!
Trudno się dziwić, że nie pasuje im naprawa państwa i przywracanie normalności!
Wysłuchaj sobie półtoragodziennego przemówienia bez kartki Kaczora przepełnionego troską o Polskę, polskość i Polaków. I zestaw to ze schetynowym pólgodzinnym dukaniem z kartki WYŁĄCZNIE O PIS!
Buractwo nie potrafi wyjść poza stary zgrany kabaret!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lipca 2017r. o 11:42
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obywatel niezalogowany
4 lipca 2017r. o 11:44
~~Trump napisał(a): Nawet komuna miała więcej taktu !
To PiS-owskie buractwo nie cofnie się dobrowolnie przed niczym.


wstyd mi za, kaczyńskiego i pisowski rząd. Mam nadzieję że prezydent USA się z nimi nie spotka bo narobią siary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trolla niezalogowany
4 lipca 2017r. o 12:04
~~ napisał(a):
~~Trolla napisał(a):
~~ napisał(a): Huraa ,wraca komuna w najlepszym wydaniu,młodzież z bojówek PiS będzie machała goździkami , będą przemówienia i wiwaty rozentuzjazmowanego tłumu.


A główka nie boli? :D :D :D :D :P

Tęsknisz za swoimi, tj. za komunistami?
Wystarcz, że twoi dziadkowie we Lwowie kwiatami witali Hitlera. :P
A skąd taka wiedza? Czy patrzysz na innych przez swój pryzmat?a może Ty wróżbita Maciej jesteś? tak ogólnie stan Twojego umysłu będzie wyzwaniem dla psychiatrów. Choć w sumie Trump i Kaczyński to akurat Ci pasują , w końcu możesz czcić aż dwa słońca narodu a jak wliczysz Rydzyka to nawet trzy, tylko czy Twój kręgosłup to wytrzyma :P


Masło maślane ci wyszło, zwolenniku złodziei z PO itp. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wstydź się! niezalogowany
4 lipca 2017r. o 12:06
~~obywatel napisał(a):
wstyd mi za, kaczyńskiego i pisowski rząd. Mam nadzieję że prezydent USA się z nimi nie spotka bo narobią siary.


Powinieneś się wstydzić ! Ale nie za PiS !
Za tych wszystkich prokuratorów i sędziów, którzy nie mają ani rozumu ani pamięci zeznając przed komisją!
Gdzie byłeś, jak POprzednicy doprowadzali do bankructwa kolejne firmy, wszczynali setki afer bezkarnie?
http://www.piswroclaw.pl/42SukcesyPlatformyObywatelskiej-ZobaczListe-206,news.html
Gdzie byłeś jak zadłużyli kraj na BILION?
Gdzie byłeś jak ukradli 150 mld emerytom a Rzepliński to uznał za ZGODNE Z KONSTYTUCJĄ?
Gdzie byłeś???

Powinieneś się wstydzić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obywatel niezalogowany
4 lipca 2017r. o 12:10
~~Wstydź się! napisał(a):
~~obywatel napisał(a):
wstyd mi za, kaczyńskiego i pisowski rząd. Mam nadzieję że prezydent USA się z nimi nie spotka bo narobią siary.


Powinieneś się wstydzić ! Ale nie za PiS !
Za tych wszystkich prokuratorów i sędziów, którzy nie mają ani rozumu ani pamięci zeznając przed komisją!
Gdzie byłeś, jak POprzednicy doprowadzali do bankructwa kolejne firmy, wszczynali setki afer bezkarnie?
http://www.piswroclaw.pl/42SukcesyPlatformyObywatelskiej-ZobaczListe-206,news.html
Gdzie byłeś jak zadłużyli kraj na BILION?
Gdzie byłeś jak ukradli 150 mld emerytom a Rzepliński to uznał za ZGODNE Z KONSTYTUCJĄ?
Gdzie byłeś???

Powinieneś się wstydzić!


ale ja się wstydzę za bandę z pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza