Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby nie żyją
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 21:02
falco napisał(a): ie wydaje Ci się tylko tak jest ...
to taki niby ''szampan''


to chyba browar...zalty bazant...albo pilsner urqell...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dro niezalogowany
11 lipca 2017r. o 21:12
To ruski szampan . Z tego co wiem lubili pić takie rzeczy . Tani a i po piwie lub setce dobrze w głowie robił . Masakra jakas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 lipca 2017r. o 21:13
być może ...
mnie się to skojarzyło z Dorato bo lubię je gazowane i schłodzone a to ''złotko '' na szyjce podobne ...
fakt faktem -to butelka a więc istnieje podejrzenie że ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian niezalogowany
22 lipca 2017r. o 13:44
bylem szwagrem Andrzeja Turkiewicza .Andrzej byl wporzadku czlowiekiem i bardzo przezywam jego smierc .Wiem ze Andrzej mial trudne zycie z moja siostra chociaz bym mogl napisac cala ksiazke ten temat .Mieszkam w Zgorzelcu w DPS wraz z moja zona mialem niedawno Udar i dlatego niemoglem byc na jego pogrzebie.

Marian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian niezalogowany
22 lipca 2017r. o 14:08
PS Andrzej niemial kropli alkoholu w momencie tego wypadku.Sa tez w Polsce mundrale ktorym sie wydaje ze pozjatali wszystkie rozumy po co pisza
takie glupoty ze cala trojka byla pijana a szwagier byl kompletnie trzezwy moj brat byl w Boleslawcu i dowiadywal sie w lokalnej Policji stad moja wiedza.Marian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lipca 2017r. o 13:46
przejęsław ,świętoszów , ponoć za 30 000 000 zł robią tam drogę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niewierząca niezalogowany
29 lipca 2017r. o 0:24
Nie ma jak to skrytykować, obrazić i wymądrzać się. brawo typowi katolicy którzy co niedzielę łażą do kościoła...

Bardzo współczuję rodzinom, przyjaciołom i znajomym ofiar. Tragedia wielka....
Wyrazy współczucia
Niewierząca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znajoma niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 0:58
Odnosnie ciebie Marian
To zaden.twoj brat nie byl na Policji.nie zmyslaj.i nie oklamoj
Ludzi.a wszyscy Panowie.byli wypici
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza