Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspominali Rzeź Wołyńską
2161
#fobiak nieaktywny
13 lipca 2017r. o 17:46
~~Ja napisał(a): ale chlopie obudz fantazje przelec sie po boleslawcu zapytaj ludzi czy kogos jakas gowniana rzez interesuje


dooopku, pierwsi obywatele boleslawca to w polowie ludzie z kresow uciekali w czasie rzezi wolynskiej jedynym ratunkiem dla tych, ktorym sie udalo uciec spod topora bylo zgloszenie sie do niemcow i wyjazd na roboty przymusowe, po wojnie nie mogli powrocic za bug wiec sie osiedlali na ziemiach zahodnich. do nich dolaczyli kresowiacy, transportami kolejowymi wysiedleni przez sowietow ze wschodnich terenow polski przedwojennej.
nie musze latac po boleslawcu aby sprawdzic twoje poronienie mozgu, ta rzez to nawieksza tragedia polakow podczas dws. nie zadne obozy, nie smolensk tylko tzw. rzez wolynska bo nie tylko na wolyniu rzneli.
i nie ma polaka, ktorego by to nie interesowalo, piszac takie bzdety udawadniasz, ze nim nie jestes. ale kogo to interesuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiwa niezalogowany
13 lipca 2017r. o 17:46
~~Ja napisał(a): ale chlopie obudz fantazje przelec sie po boleslawcu zapytaj ludzi czy kogos jakas gowniana rzez interesuje


tak, każdy sposób jest dobry żeby podnieść temat :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
13 lipca 2017r. o 18:21
żadnej rzezi nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2017r. o 18:24
no proszę ...
akurat spojrzałem w ekran i co?
nawet jak nie piszę to piszę ...
nawet w kilku tematach...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kto naraił tekie wiesci ? niezalogowany
13 lipca 2017r. o 19:28
Kto przekonał Bolec aby opublikować to beznadziejne zdarzenie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
17 lipca 2017r. o 22:09
I co fobiaczku s.r.a.j.ą na twoje bzdety nie ma zainteresowanych twoim tematem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: Ja niezalogowany
17 lipca 2017r. o 22:48
To raczej na Pana, ..
niż na temat!
Kim trzeba być aby tak się wyrażać!
Niesłychane!
Jeszcze za wszystko odpowiesz Ty okrutny czlowieku/?/!/.

17.07.1943 rok Rzeź wolynska, oddziału UPA i SKW zaatakowały wsie Huta Stepanska i Wyrka
bronione przez polską samoobrone dzięki, której udało się ewakuować większość ludności, poza 600 osobami zamordowanymi przez napastników.
Niech dobry Bóg da im wieczny odpoczynek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 lipca 2017r. o 10:41
~~Ja napisał(a): I co fobiaczku s.r.a.j.ą na twoje bzdety nie ma zainteresowanych twoim tematem


to nie moje bzdety i nie moj temat. podkrecasz licznik a bez prowokacji nie wiesz jak to zrobic, moglbys zasiegnac wiedzy od tych, ktorzy przezyli i sie tym tutaj podzielic, to inna droga do podkrecania licznika. piszesz po polsku a nie mieszana cyrulika to jestes zobowiazany do znajomosci historii nie tylko tej medialnej ale i z kresow, z ktorych wywodzili sie wybitni polacy. nie wolno tez zapominac o polskich ofiarach zwiazanymi z kresami, te ofiary powinny znalezc miejsce na pierwszej stronie naszej historii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.