Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kubot wygrał Wimbledon
~~kibic niezalogowany
16 lipca 2017r. o 11:13
Dokładnie.Tomasz Tomaszewski w Polsacie Sport mówił m.in. że Łukasz jako dzieciak wsiadał w rodzinnym Bolesławcu do pociągu o 6 rano(również zimą) i jechał do Wrocławia żeby przez godzinę
potrenować w hali,bo u nas takowej nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4199
pinio65
16 lipca 2017r. o 11:29
~~kibic napisał(a): Dokładnie.Tomasz Tomaszewski w Polsacie Sport mówił m.in. że Łukasz jako dzieciak wsiadał w rodzinnym Bolesławcu do pociągu o 6 rano(również zimą) i jechał do Wrocławia żeby przez godzinę
potrenować w hali,bo u nas takowej nie było.


Trochę poniosło komentatora... Jako mały chłopiec trenował w Lubinie, gdzie mieszkał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 lipca 2017r. o 12:06
~~dżordżo kapuczino napisał(a): sukces wielki bez dwóch zdań, szkoda tylko że nawet podczas transmisji Kubota nazywano lubinianinem , wrocławianinem, a nawet prażaninem o Bolesławcu nikt nie wspomina.....


Podczas transmisji Bolesławiec był wspomniany co najmniej dwa razy :)


Dopisane 16.07.2017r. o godz. 11:54:

falco napisał(a): a płacicie abonament?

to płaćcie dalej ....hahaha

Polak w finale jednego z najważniejszych wydarzeń tenisowych a Jacuś woli disco polo ...

płacić dalej i nie narzekać ....hahahaha

Ja płacę. Będę płacił dalej :) 22,70zł ! Czy warto o taką sumę robić aferę?
Wiesz o tym, że to przez tych co nie płacą nie ma takich transmisji?
Kiedy abonament był płacony masowo, w publicznej telewizji były transmisje ze wszystkich znaczących imprez sportowych. Od kiedy Tusk w Sejmie powiedział, że nie trzeba płacić, zbiórka spadła do 12%. teraz to około 30%.

Falco discopolo też jest dla ludzi. Czujesz się kimś lepszym, bo słuchasz PinkFloyd? czy Oldfielda? Z tym twoim słuchaniem też przecież sam wiesz najlepiej, jak jest :D
To zadam ci pytanie, masz wszystkie pełne płyty Pink Floyd i Oldfielda? Czy tylko korzystasz z you tube? Ja mam :)

I teraz wracając do abonamentu. gdyby płacili wszyscy, którzy powinni.... abonament wynosiłby 10zł. Słyszałem, że wraca pomysł ściągania abonamentu przez US, a wtedy nikt się nie wywinie :D Dzięki temu TVP będzie wykupywać prawa do większości imprez sportowych, co w pełni popieram :)


Dopisane 16.07.2017r. o godz. 12:06:

ps. oczywiście z wielką radością gratuluję Łukaszowi Kubotowi wspaniałego zwycięstwa :) gratulacje, i powodzenia na przyszłość... za miesiąc US open! :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 lipca 2017r. o 12:35
Alter, jest jeszcze problem propagandy i przedstawianja jedynej slusznej opcji. Czy warto placic abonament na telewizje, ktora nie wspomina o WOSP - akcji, ktora zyje cala Polska? Moim zdaniem nje - nie powinnismy placic na tvp ani grosza, bo nie warto wydawac zadnycj pieniedzy na telewizje partyjne.
Transmisja sporti w tym tenisa niech sie zajma nje politycy, tylko kanaly prywatne

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 lipca 2017r. o 12:56
emem napisał(a): Alter, jest jeszcze problem propagandy i przedstawianja jedynej slusznej opcji. Czy warto placic abonament na telewizje, ktora nie wspomina o WOSP - akcji, ktora zyje cala Polska? Moim zdaniem nje - nie powinnismy placic na tvp ani grosza, bo nie warto wydawac zadnycj pieniedzy na telewizje partyjne.
Transmisja sporti w tym tenisa niech sie zajma nje politycy, tylko kanaly prywatne


Emem pominę twoje polityczne odniesienia, z którymi się nie zgadzam.

Jednak kwestią fundamentalną jest, jak szeroki jest dostęp do tych imprez sportowych?! Prywatne telewizje zawsze chcą na tych prawach do transmisji zarobić. I właśnie pomijając politykę, sport w TVP zawsze był podany szeroko i na wysokim poziomie. Pamiętam transmisje Polsatu, kiedy jakiś mecz naszej narodowej drużyny był puszczony na sucho, a studio było tylko w płatnym paśmie. Takie podejście zabija sport. Sport powinien być poza polityką, a treści powinny być przekazane jak najszerzej, do jak największej liczby odbiorców.

Wiesz, że abonament jest czymś naturalnym w Europie? A telewizje we Francji, czy też w Niemczech też można nazywać partyjnymi. Tylko, że to kwestia stacji, które przekazują stanowisko rządów. Tak jest w całej Europie. To jest naturalne, ale wam się tylko w Polsce to nie podoba.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana Altera niezalogowany
16 lipca 2017r. o 13:05
Niech Pan, nie żartuje. Obecna telewizja państwowa według mnie, to telewizja nienawiści i propagandy. Za to mam płacić?

Ale każdy może mieć swoją ulubioną telewizję, jest demokracja, jeszcze?

Nie oglądał Pan chyba dawno telewizji w Niemczech i nie wiem Pan jak tak to wygląda. Na pewno nie jest tak jak Polsce? Nasza telewizja państwowa zbliżona jest do telewizji koreańskiej czy białoruskiej? Tak myślę, chociaż przyznam tamtych telewizji nie oglądam tylko migawki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 lipca 2017r. o 13:13
~~Do Pana Altera napisał(a): Niech Pan, nie żartuje. Obecna telewizja państwowa według mnie, to telewizja nienawiści i propagandy. Za to mam płacić?


Proszę merytorycznie. Ponieważ są to tylko formułki opozycji, która nic merytorycznego nie ma do powiedzenia.
~~Do Pana Altera napisał(a):
Nie oglądał Pan chyba dawno telewizji w Niemczech i nie wiem Pan jak tak to wygląda. Na pewno nie jest tak jak Polsce? Nasza telewizja państwowa zbliżona jest do telewizji koreańskiej czy białoruskiej? Tak myślę, chociaż przyznam tamtych telewizji nie oglądam tylko migawki?


Oczywiście, że oglądam i brytyjską też. Wszędzie z telewizją publiczną jest tak samo. Tylko, że tam jest normalna merytoryczna opozycja, a nie jak u nas totalna. Totalnie zbzikowana. Schetyna sam się przyznał do próby grudniowego puczu, i że organizatorem był Szczerba.Teraz używa określenia zamach stanu, który przygotowują. Są bezradni merytorycznie, jak dziecko we mgle ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana Altera niezalogowany
16 lipca 2017r. o 13:28
Oczywiście, że oglądam i brytyjską też. Wszędzie z telewizją publiczną jest tak samo. Tylko, że tam jest normalna merytoryczna opozycja, a nie jak u nas totalna. Totalnie zbzikowana. Schetyna sam się przyznał do próby grudniowego puczu, i że organizatorem był Szczerba.Teraz używa określenia zamach stanu, który przygotowują. Są bezradni merytorycznie, jak dziecko we mgle ;)


Szanowny Panie! - powyżej "rzeczowa", "merytoryczna" i "obiektywna opinia . Dziękuję! Nie mam już nic więcej do powiedzenia wobec takiej arogancji. Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza