Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kubot wygrał Wimbledon
10114
#alter nieaktywny
16 lipca 2017r. o 13:42
Tak? :) Schetyna z totalną opozycją przygotowuje pucz, zamach stanu, ciamajdan w imieniu demokracji? I przecież mówił o tym oficjalnie! to dopiero kuriozum :)

To samo dotyczy obywateli rp, kodowców, czy też tej najnowszej "odnowy" Kijowskiego. I oni powołują się na wolność słowa, demokrację i konstytucję?

http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/schetyna-niechcacy-potwierdzil-opozycja-probowala-dokonac-zamachu-stanu-2413.html?utm_medium=postFb&utm_source=facebook&utm_campaign=PolskaPolandPologne&utm_content=postfitya579c

ps. Jeszcze raz gratulacje dla Łukasza Kubota. Wycofuję się z polityki w tym temacie :) pzdr.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2017r. o 15:20
~~do osła napisał(a):
falco napisał(a): a płacicie abonament?

to płaćcie dalej ....hahaha

Polak w finale jednego z najważniejszych wydarzeń tenisowych a Jacuś woli disco polo ...

płacić dalej i nie narzekać ....hahahaha


ośle! wimbledon i pełne prawa do transmisji dawno temu wykupił solorz


a toś mnie ''oświecił '' :D

a teraz zapłać abonament Jacusiowi to może wykupi prawa do transmisji meczyków bks-u i będziesz ''hepi''
mnie tu wyzywa od osła a sam osioł kompletnie nie zrozumiał ironii

ot ''mędrzec''... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lipca 2017r. o 15:37
falco napisał(a):
~~do osła napisał(a):
falco napisał(a): a płacicie abonament?

to płaćcie dalej ....hahaha

Polak w finale jednego z najważniejszych wydarzeń tenisowych a Jacuś woli disco polo ...

płacić dalej i nie narzekać ....hahahaha


ośle! wimbledon i pełne prawa do transmisji dawno temu wykupił solorz


a toś mnie ''oświecił '' :D

a teraz zapłać abonament Jacusiowi to może wykupi prawa do transmisji meczyków bks-u i będziesz ''hepi''
mnie tu wyzywa od osła a sam osioł kompletnie nie zrozumiał ironii

ot ''mędrzec''... :D

To byla ironia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2017r. o 16:04
nie wiem czy jakikolwiek sens ma odnoszenie się do wszystkich pytań ale tego o Pink Floyd i Oldfielda nie pominę ...
ależ nie mam wszystkich ale ty skoro masz wszystkie to jesteś raczej snobem lub po prostu tylko wydaje ci że poprzez ilość płyt będziesz ''fanem z automatu ''

z której płyty z jakiego utworu są słowa ...''potrafisz odróżnić słowa miłości od żelaznego deszczu...''
z jakiej płyty jest nagranie ''Cranchester Madows''?

jak ma na imię żona Watersa ...
fan powinien wiedzieć ...

mam te płyty które DLA MNIE są najważniejsze
podobnie z Gilmourem i Watersem
podobnie odnośnie Oldfielda

mam płyty ale i mam kopie :D
pamiętasz?
pamiętasz jak to mnie ''uświadamiałeś '' o posługiwaniu się Torrentami ... :D
mam jeszcze kilka innych dyskografii i też niepełne bo zanim wydam pieniądze staram się wiedzieć czy te płyty będą słuchane a nie tylko będę z nic wycierał kurz ...
Wishbone Ash ,Camel , Jethro Thull ,Deep Purple ,Led Zepelin ,Genesis , Marillion ,Peter Gabriel , Rick Miller ,Roxy Music ...
wymieniać ...?
przypominasz mi tym co piszesz moją kuzynkę ze Śląska ze swoją okazałą biblioteczką gdzie wszystkie książki oprawiła w piękne twarde okładki ze złoceniami :D
kiedy zapytałem ją o ''Moby Dicka '' rozdziawiła ''japę niczym wieloryb ... :D
łapiesz?
chcesz to popiszemy o PF ...
jesteś w stanie wymienić ze dwa trzy bootlegi bo skoro piszesz że masz wszystko ... ;)

a na telewizję płać ...bo to twoja telewizja :D


Dopisane 16.07.2017r. o godz. 16:04:

o muzyce oczywiście w temacie o muzyce ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 lipca 2017r. o 20:07
falco napisał(a): nie wiem czy jakikolwiek sens ma odnoszenie się do wszystkich pytań ale tego o Pink Floyd i Oldfielda nie pominę ...


Niepotrzebnie się denerwujesz, nie miałem złych intencji :) Wystarczyło odpowiedzieć, czy masz wszystkie, czy też nie.
Snobem? No przestań. Kiedy jest się fanem to ma się wszystkie, nawet te słabsze, i to niezależnie od ceny.

Na twoje banalnie proste pytania nie chce mi się odpowiadać. Choćbym nie znał odpowiedzi, na twoje pytanka znajdziesz na każde odpowiedzi w sieci. Obrażasz moją inteligencję ;)

Wiesz generalnie mało masz szacunku do ludzi "innych" od siebie, i tylko to chciałem ci pokazać. Wyśmiewanie innych bo mają inny gust i słucha discopolo jest takie właśnie snobistyczne :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2017r. o 21:03
ja się denerwuję?...czym ?
bezkrytyczne podchodzenie do danego wykonawcy to okazywanie jakim jest się fanem?
bzdura ...sami wykonawcy nie raz piszą że to najsłabsza płyta w dorobku ...
informacje z sieci?
właśnie na tym opierasz swoja ''wiedzę '' o PF .
zadam ci jedno podstawowe pytanie na które jako taki fan PF powinieneś odpowiedzieć w 10-15 sek
jestes w stanie? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~feel niezalogowany
16 lipca 2017r. o 21:16
Podsumowując Łukasz Kubot wygrał Wimbledon a wy wszyscy tu zamiast mu gratulacje składać to uprawiacie politykę i narzekanie narodowe.żenada!!!!!!my Polacy nawet w momencie sukcesów potrafimy tylko narzekać!!!!!! Gratulacje Panie Łukaszu jestem z Pana Bardzo Dumny!!!!pokazał pan klasę i wolę walki na Korcie coś pięknego miło było patrzeć na tak piękny tenis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2017r. o 21:54
jak widzę nie ma szans na pytanie :D
dlatego proszę -wklejaj klipy , nawet PF ale na tym kończ ..
by mieć wiedzę o PF sama sieć ci nie wystarczy ...
zapytałem o bootlegi ...
jeszcze mi napisz że też masz wszystkie ...hahaha

kończę to pisanie w tym temacie o Kubocie bo robi się śmiesznie

A Kubotowi gratuluję podwójnie i tylko ja wiem dlaczego ...
dzięki Kubot ,dzięki Muguruza :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza