Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

9176
kc
16 września 2018r. o 15:24
Ty to masz nierówno pod sufitem : ). Robić zarzut komuś z tego, że jest inteligentny i szczupły : ). Słyszałam od twoich znajomych , że jesteś mega głupi, ale nie podejrzewałam,że aż tak : ).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Porzeczka niezalogowany
16 września 2018r. o 15:26
PIS po prostu jest DO DUPY!
To obrzydliwa, polityczna zaraza !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 września 2018r. o 15:35
kc napisał(a): Ty to masz nierówno pod sufitem : ). Robić zarzut komuś z tego, że jest inteligentny i szczupły : ). Słyszałam od twoich znajomych , że jesteś mega głupi, ale nie podejrzewałam,że aż tak : ).



słyszałaś?
tak jak przed laty ''widziałaś '' jak zaglądam ludziom do okien?
jak niby to ''równo'' masz pod swoim ''sufitem '' nie raz tu pokazywałaś tak jak zresztą i teraz ...gdzie ten mój ''zarzut'' o inteligencji skorniszona ?
a ze wygląda jak anorektyk to nie zarzut a fakt wiec jesli cos piszesz to wcześniej to przemyśl ...dużo wcześniej bo w twoim przypadku proces ten musi odrobinę chociaz potrwać ...

''słyszałaś ''powiadasz?
od kogo?

wiem -to tajemnica ...hahahahaha
aproposik- czekałaś na mnie?...tęskniłaś?
bo tak szybko zareagowałaś że gotów jestem w to uwierzyć ....:]

wracaj do kruchty kobiecino ....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 września 2018r. o 15:56
Ciągle się pytasz wszystkich na forum czy za tobą tęsknili, masz z tym problem, że nikogo tu nie obchodzi czy jesteś , czy cię nie ma ? : ).

Nie napiszę ci od kogo słyszałam, ale ogólnie masz ksywę "Janusz T. głąb" : ).

Używanie określenia "magister" , żeby komuś dokuczyć, świadczy o tym,że faktycznie głąbem jesteś : ).

Odnośnie zaglądania innym w okna : )

[img=1537105350_6kvzqar.png]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 września 2018r. o 16:51
aleś ty durna...
a nie pomyślałaś że robiłem remont pewnemu komuś prawie naprzeciwko ?
lekko po skosie w ....
a ni pisałem ?
pomyśl nad tym co piszesz ...

nie tęskniłaś?
a dlaczego zaraz po tym jak wpadłem zaraz mnie musiałaś się objawić ?

jakoś do tej chwili nikomu nie odpowiadałaś ,do nikogo nie pisałaś ...
nikt z tobą nie chce pisać?
ale na mnie zawsze możesz liczyć ...zaczepisz-odpowiem bo przecież jak zawsze
nie ja do ciebie piszę a ty do mnie ....
musisz być cholernie samotna ...hahahahaha

a o znajomych to raczej nie pisz bo po raz kolejny jak wyżej ,wyjdziesz na idio.tkę


Dopisane 16.09.2018r. o godz. 16:51:

''Lasy Państwowe mają oddać na projektowany przez rząd Fundusz Dróg Samorządowych 800 milionów w latach 2019-2020. "To złamanie zasady samofinansowania LP" - alarmuje Związek Leśników Polskich w RP. PiS dubluje pomysł Platformy Obywatelskiej z 2014 roku, choć Kaczyński opisywał go jako "niebywałą korupcję

a bo to jak Kalemu to zle ale jak Kali to ok...

no ale w tamtych latach ''Kali'' był w opozycji...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 września 2018r. o 16:55
Ojoj, robiłeś remoncik i tylko przy okazji zaglądałeś w okna sąsiadów ,ojojoj : ).

A że ciągle robisz remonciki to ciągle są jacyś sąsiedzi, którym zaglądasz w okienka, plotkarzu : ).

Robisz się coraz bardziej żałosny z wmawianiem mi, że za tobą tęskniłam, w każdym poście od kilku lat : tęskniłaś ? Tęskniłaś ? Przykro mi,ale nie, głąbie: ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 września 2018r. o 17:10
do kogo tu pisałaś kiedy nie było Falcosia? a teraz nadrabiasz więc wychodzi na to że jednak ...
no dobra ...nie wstydz się jak ''dziewica'' bo to nie ten wiek i już za pózno pozować na nią ...
a ze z myśleniem u ciebie nie za bardzo więc wyjaśniam ...
jak pracuję dla kogoś a ktoś nie pali (a ja tak )to wtedy jak w tym przypadku wychodziłem na balkon...
widzisz więc jaki Falcoś jest grzeczny a ty na siłę robisz z niego demona :]
no chyba że jesteś opętana ....hahahaha
więc jeszcze raz kobiecino - ułóż swoje życie mniej uwagi poświęcając Falcosiowi :]
popisz może ze swoim ''żartownisiem '' którego ''cięty dowcip ''uwielbiasz ...

ja mam teraz film a ty się tu ''zaspokajaj ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Azalia niezalogowany
16 września 2018r. o 17:32
mało że psychol to jeszcze prostak i hipokryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza