Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

9176
kc
16 września 2018r. o 18:42
~~Jasnopopielaty Cytryniec napisał(a): Nie traci ,teraz Anioł Pański a potem Kompleta .W przerwie jeszcze tu wpadnie i opluje .


Nie przypisuj mi swoich zachowań : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 września 2018r. o 20:09
dalej te swoje pierdoły opowiada ?
co za uparty babsztyl ....jacyś tajemniczy ''znajomi'' jakieś moje ''zaglądanie do okien '' ...:]
babinko z ''warzywniaka''
nawet nie zdajesz sobie sprawy dla ilu i dla których ''bolecnautów'' robiłem to i owo ...
tylko babsztylu ani ty ani nikt inny nie przeczyta tu ani słowa na ten temat ...dla kogo,co i za ile ...
a teraz ty możesz sobie pospekulować lub co bardziej trafne -pofantazjować ...

chcesz się dowartościować pisząc o tym że nic o tobie nie wiem ?
ale ja nie chcę wiedzieć ...ot co

napiszę ci więcej ty cała kc
właśnie zaczynam oglądać kolejny filmik -''Dolina przemocy '' i wiesz co?
początek filmu i zapijaczony klecha już chciał okraść człowieka ...
więc ruszaj ''zbawiać świat '' po swojemu czyli jak on ...
mnie w to nie mieszaj ....
:]

po co ja to piszę ?...przecież ty byś bez pisania do Falcosia nie istniała jak twój koleżka co to na wszystkich ''szcza''
na ciebie też?....hahahaha


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
16 września 2018r. o 20:14
Tradycyjnie proszę o wyjaśnienie o co chodzi koleżanki i kolegów miłujących PiS.

https://wolnosc24.pl/2018/09/16/to-juz-pewne-bedziemy-doplacac-na-emerytury-dla-obcokrajowcow-szczegolnie-ukraincom/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 września 2018r. o 21:06
falco napisał(a): dalej te swoje pierdoły opowiada ?
co za uparty babsztyl ....jacyś tajemniczy ''znajomi'' jakieś moje ''zaglądanie do okien '' ...:]
babinko z ''warzywniaka''
nawet nie zdajesz sobie sprawy dla ilu i dla których ''bolecnautów'' robiłem to i owo ...
tylko babsztylu ani ty ani nikt inny nie przeczyta tu ani słowa na ten temat ...dla kogo,co i za ile ...
a teraz ty możesz sobie pospekulować lub co bardziej trafne -pofantazjować ...

chcesz się dowartościować pisząc o tym że nic o tobie nie wiem ?
ale ja nie chcę wiedzieć ...ot co

napiszę ci więcej ty cała kc
właśnie zaczynam oglądać kolejny filmik -''Dolina przemocy '' i wiesz co?
początek filmu i zapijaczony klecha już chciał okraść człowieka ...
więc ruszaj ''zbawiać świat '' po swojemu czyli jak on ...
mnie w to nie mieszaj ....
:]

po co ja to piszę ?...przecież ty byś bez pisania do Falcosia nie istniała jak twój koleżka co to na wszystkich ''szcza''
na ciebie też?....hahahaha


"Falcosia"(trochę gejowsko brzmi, ale jak lubisz tak o sobie myśleć : ) ," babinko z "warzywniaka", " bez Falcosia byś nie istniała" , "dowartościować się tym, że nic o tobie nie wiem" : ) Czy ty czytasz to co piszesz ? : ) Używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz : ).

Dałam ci przykład tego, że zaglądasz innym w okna i jeszcze się tym chwalisz na forum, tylko tyle, nie denerwuj się tak : ).

Zaczynam naprawdę myśleć, że te wszystkie twoje opowiastki na mój temat czerpiesz z doświadczeń z własnego życia : ). Nic nie mam do pań, które pracują w sklepach, ale, że ty uważasz to za obelgę, to ciekawe i szczerze pisząc smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 września 2018r. o 22:05
nie wiesz co oznacza forma ''babinko z warzywniaka''?
nie dziwię się bo z takim myśleniem jakie tu prezentujesz i to jak widzę cię przerasta :]
tak babinko z ''warzywniaka''
próbujesz sama się dowartościować myśląc że ja nie mam nic ciekawszego nad to by myśleć o jakiejś tam ''opentanej'' kc
to też trudne do zrozumienia?
a może to tylko braki w myśleniu?...nie potrafisz czytać ''miedzy wierszami ''?
wszystko trzeba napisać jak ''kawa na ławę''?
próbujesz tu robić jako kolejna ''krynica mądrości''?
a pożytek z tego identyczny jak z widelca w cukierniczce ....:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 września 2018r. o 22:41
Twoje "wiersze" są bez składu i ładu, przyznaję ciężko się to czyta : ).

Nie wiem dlaczego miałabym się dowartościowywać tym co ktokolwiek pisze na mój temat ? Albo, że w ogóle myśli ? Ty tak robisz ? Trochę to dziwne : ).

Idę, możesz jeszcze kiedyś skomentuję jakiś twój niemądry post , chłopie z " mięsnego" : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Grzybień niezalogowany
16 września 2018r. o 23:32
falco napisał(a): dalej te swoje pierdoły opowiada ?
co za uparty babsztyl ....jacyś tajemniczy ''znajomi'' jakieś moje ''zaglądanie do okien '' ...:]
babinko z ''warzywniaka''
nawet nie zdajesz sobie sprawy dla ilu i dla których ''bolecnautów'' robiłem to i owo ...
tylko babsztylu ani ty ani nikt inny nie przeczyta tu ani słowa na ten temat ...dla kogo,co i za ile ...
a teraz ty możesz sobie pospekulować lub co bardziej trafne -pofantazjować ...

chcesz się dowartościować pisząc o tym że nic o tobie nie wiem ?
ale ja nie chcę wiedzieć ...ot co

napiszę ci więcej ty cała kc
właśnie zaczynam oglądać kolejny filmik -''Dolina przemocy '' i wiesz co?
początek filmu i zapijaczony klecha już chciał okraść człowieka ...
więc ruszaj ''zbawiać świat '' po swojemu czyli jak on ...
mnie w to nie mieszaj ....
:]

po co ja to piszę ?...przecież ty byś bez pisania do Falcosia nie istniała jak twój koleżka co to na wszystkich ''szcza''
na ciebie też?....hahahaha


wszyscy kopią judasza w zadek po jednym dwóch zdaniach a ten pieje te swoje chore songi pojepany psychol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Gynostemma niezalogowany
17 września 2018r. o 6:41
http://wlocie.pl/index.php/2018/09/10/pis-oszukal-polakow-w-sprawie-imigrantow-skandaliczny-projekt-juz-w-sejmie/?utm_medium=social&utm_source=facebook.page&utm_campaign=postfity&utm_content=postfityaecd9
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.